Search

Ušetřete s ekologickou rekonstrukcí!

Ceny energií raketově stoupají vzhůru. Pokud jste to na svém vyúčtování zatím nezaregistrovali, tak co nevidět se tak stane. Dobrou zprávou je, že stále existují způsoby, jak na energiích ušetřit. Jedním z nich je tzv. ekologická rekonstrukce.
Teplo z uhlí například co nevidět zdraží v průměru o 5 %. Většině domácnosti se navýší rozpočet o několik stovek ročně. Není se tak čemu divit, že pojem ekologická rekonstrukce stále více dostává zelenou.

 

Zaměřeno na ekologické rekonstrukce

Podstatou ekologických rekonstrukcí je modernizace starších objektů, které již nevyhovují moderním standardům. Bez nich se život nejenže stane nepohodlným, ale především značně poleze do peněz. Vysoké náklady za energie následované v mnoha ohledech nezdravým prostředím jsou jen jedním z kostlivců, které na vás ze skříně staré nemovitosti mohou vypadnout.

 

Na rekonstrukci nešetřete

Víte, co se říká? Že šetřit se má na správných místech. A stavební zásahy související s rekonstrukcemi nevyhovujících objektů mezi ně rozhodně nepatří. A pokud nedisponujete patřičnou částkou, jíž si rekonstrukce vašeho stávajícího bydlení žádá, nebojte se zadlužit. Postupem času se vám vaše zapůjčená částka vrátí. I s úroky v podobně zdravějšího prostředí.

 

Půjčka na rekonstrukci

Půjčka na rekonstrukci je mezi uživateli v současné době jednou z nejžádanějších a poskytuje ji většina bankovních institucí. Možná se u nich však setkáte s jinými názvy tohoto produktu, jako je například úvěr na bydlení bez ručitele. Ve všech případech se jedná o stejný bankovní produkt, jehož podstatou je poskytnutí finančních prostředků nutných i k financování rekonstrukce. Ovšem pozor, jiným pojmem už je půjčka na bydlení, která není ničím jiným než klasickou hypotékou.

 

Úvěr bez zajištění

Přímo na míru potřebám rekonstrukcí je napsán například rychloúvěr na rekonstrukci od Modré pyramidy. Jedná se o úvěr bez zajištění, kterým pokryjete zateplení fasády, výměnu oken, ale i modernizaci koupelny, kuchyně a dokonce i koupi nového nábytku.

 

Využijte štědrých dotací

Dobrou zprávou, je, že těm, kteří se rozhodnou své stávající bydlení modernizovat, podává pomocnou ruku sám stát. Rozhodně proto neváhejte a využijte ji. Na dotace na bydlení a rekonstrukci máte šanci dosáhnout díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám, který vám může ušetřit i několik set tisíc korun.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *