STAVBA

Nejnovější trendy ve stavebnictví: stěrky Chemos

Kvalitní realizace podlahy nezačíná u výběru značky či dekoru, ale od poctivé přípravy povrchu, na který budete svoji vysněnou podlahu pokládat. Nerovný, hrbolatý či šikmý povrch dovede celou realizaci pořádně zkomplikovat. Abyste se vyvarovali chyb při pokládce a neponičili si krásný materiál, měli byste mít perfektně vyrovnanou podlahu.

 

Podlahu vyrovná samonivelační hmota

Samovolně se roztékající podlahová hmota značky Chemos se tradičně používá pro vyrovnávání podkladů, a to zejména anhydritových. Vhodná je jak pro běžné bytové prostory, tak pro rozsáhlejší komerční objekty, kde se ale počítá s běžnou zatížitelností. Vytvoříte s ní perfektně rovné, pevné, tvrdé, hladké a savé plochy, na které můžete položit materiál přesně podle vašich preferencí. Hodí se jako základ pod keramické dlažby, plovoucí podlahy, lepené parkety, koberce, PVC a další podlahoviny.

 

Výhody stěrky značky Chemos

Se stěrkami Chemos se výborně pracuje – nabízejí vynikající rozliv, dobrou zpracovatelnost i slévání. Materiál je velmi rychle pochozí a suchý pro pokládku podlahy, takže se nemůže stát, že by se realizace protáhla o několik týdnů kvůli pomalému zasychání stěrky. Výsledkem je dokonale hladký povrch, který jenom podpoří kvalitu celé realizace.

 

Nejprodávanější a nejlépe roztíratelná hmota Chemos A5

Samonivelační podlahové hmoty Chemos prodáváme v Supellexu již řadu let, proto vám můžeme vřele doporučit zejména dva výrobky značky Chemos – jedná se o Chemos Standard 30, velmi kvalitní samonivelační cementovou vyrovnávací hmotu pro tloušťku 1 až 20 milimetrů v jedné pracovní operaci. Chválí ji profesionální podlaháři i zruční zákazníci, kteří si podlahy pokládají sami. Nejprodávanějším produktem vůbec je sádrová samonivelační hmota Chemos A5, kterou si profesionálové oblíbili zejména díky tomu, že se nejlépe roztírá.

S kvalitním materiálem se povede každá realizace, proto našim zákazníkům vřele doporučujeme stěrky značky Chemos. Jejich kvalitu i velmi snadnou práci s nimi potvrzují jak zruční pokladači, kteří se pustili do realizace sami, tak profesionální podlaháři.

Pro více informací kontaktujte naše produktové konzultanty.

www.supellex.cz

Související příspěvky

Komínové systémy – přehledný výběr, dobrá rada i příjemná cena

redakce

Střešní folie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME přináší vysoký komfort

redakce

Dokonalá okna nabídnou perfektní pohled ze všech stran

redakce