STAVBA

Unikátní zdivo LIVETHERM

Není zdivo jako zdivo. Pokud hledáte chytré a funkční řešení pro stavbu vašeho domu, vaší pozornosti by neměly uniknout unikátní zdící prvky LIVETHERM.

Speciální složení pro zdravé bydlení

Zdící prvky LIVETHERM jsou ideálním řešením pro výstavbu domů hned z několika důvodů. Prvním z nich je samotný materiál, který je používaný pro jejich výrobu. Základním materiálem pro výrobu zdících prvků LIVETHERM je mezerovitý beton případně liaporobeton, pro jehož výrobu je použito výhradně pálených (liapor) a nepálených materiálů (křemičitý písek, cement apod.). Díky tomuto jedinečnému složení jsou zdící prvky absolutně ekologicky nezávadné a zaručují skutečně zdravé bydlení.

Bez další izolace

Zdící prvky LIVETHERM mají patentem chráněné složení. Podle speciálního potupu je do výše zmíněné směsi přidávána vložka z tvrzeného stabilizovaného samozhášivého polystyrénu a tím vzniká základní konstrukční sendvičový prvek. Díky tomu mají zdící prvky unikátní tepelně izolační vlastnosti – díky LIVETHERMu, není nutné se starat o další izolace na fasádě. Vaše náklady na topení budou díky LIVETHERMu minimální! Zdící prvky mají totiž silnou teplo akmulující vnitřní část, která uvolňuje teplo zpět do místnosti, čímž vhodně vyrovnává kolísání teplot.

Unikátní vlastnosti

Zdící prvky LIVETHERM mají řadu dalších vlastností, které jinde budete hledat jen těžko. Mezi ně patří především nízká hmotnost, takže stavba půjde velmi lehce. Vyznačují se také vysokou nosností a nadstandardní zvukovou izolací. Výborné také je, že že řešení veškerých spár zdiva je možné provádět bez teplených mostů a mnohem více.

Využití kdekoliv

Využití zdících prvků LIVETHERM nemá žádné omezení. Použít se mohou pro výstavbu rodinných domů, vil, bytových domů a vhodné je i jejich využití pro průmyslové stavby nebo pro stavby občanské vybavenosti.

Zdící prvky LIVETHERM  dodává na český trh společnost Betonové stavby – Group s.r.o. kontaktní údaje naleznete na www.betonstavby.cz

.

Související příspěvky

Dřevo nepatří pouze na podlahy

redakce

Jakými způsoby je nejlepší zabezpečit střechu před poškozením větrem?

redakce

Garážované auto ano, ale v jakém typu garáže?

redakce