PROJEKTY RD

Nízkoenergetický dům na klíč, nyní se speciálním bonusem!

Nízkoenergetické bydlení je stále populárnější a není to jen módní trend. Nízkoenergetické domy jsou totiž zárukou kvalitního a především úsporného bydlení. Jak se k takovému bydlení dostat?

Profesionální řešení

Pokud skutečně chcete bydlet pohodlně a především efektivně, obraťte se na zkušené odborníky. Takové najdete například ve společnosti Stavoinvest Group s.r.o., která nabízí výstavbu nízkoenergetických domů na klíč. V současné době má navíc pro své zákazníky připraven jeden velmi milý bonus. Pro všechny klienty s objednávkou do 30.3.2012 připravili kuchyňskou linku v hodnotě 100.000,- Kč v ceně rodinného domu!

EUROPANEL poráží ostatní na plné čáře

Stavoinvest Group s.r.o. provádí výstavbu rodinných domů pomocí systému EUROPANEL, který stavbu výrazně urychlí a zároveň zefektivní. EUROPANEL totiž nad ostatními materiály vyniká svými vlastnostmi jako je: vysoká pevnost, stálost konstrukce, vynikající teplená izolace s absencí tepelných mostů nebo absolutní vzduchotěsností.

        

Variabilita stavby

Výhodou tohoto systému je také jeho vysoká variabilita. Díky ní můžete mít postaven dům, který bude zcela odpovídat vašim představám. Abyste měli dokonalou představu o tom, jak bude vaše budoucí bydlení v nízkoenergetickém domě vypadat, Stavoinvest Group s.r.o. vám nabízí možnost prohlédnout si některý ze vzorových domů. Po domluvě můžete navštívit například rodinný dům  Plzeň Bílá Hora, nebo bungalov a nadstandardní rodinný dům 5+1 s dvojgaráží u Plzně.

Nízkoenergetický dům je správná volba. Více na http://stavoinvestgroup.cz.

Související příspěvky

Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. nabízí kvalitní stavby domů

redakce

Stavíte nebo rekonstruujete? Přečtěte si, jak ušetřit!

redakce

Využijte zimního období pro přípravu stavby rodinného domu

redakce