PROJEKTY RD

Projekty a služby pro váš nový domov spolehlivě najdete na jednom místě

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Hromadí se vám výdaje za bydlení? Začínáte zvažovat investici do vlastního rodinného domu se zahradou? Nejdříve se pravděpodobně začnete poohlížet po vhodném pozemku a potom začnete vybírat projekt rodinného domu. Oboje můžete vyřešit najednou…

Společnost G SERVIS totiž nově přidala do portfolia i nabídku stavebních pozemků.

Již v průběhu hledání pozemku budete čerpat inspiraci, co si na něm vlastně postavit. Ve hře jsou v tomto stádiu typové nebo individuální projekty. Zabrouzdejte například na www.vybersidum.cz a vyberte si z nabídky 1000 projektových řešení typových rodinných domů. Projekt budete mít po objednání doma ve schránce do 10 dnů. Možné je i zapracování drobných nebo rozsáhlejších úprav.

Váháte a nedokážete se sami rozhodnout?

Potom nepropadejte panice, protože můžete využít zákaznickou linku 568 845 000 a sjednat si bezplatnou konzultaci přímo s odborným poradcem. Díky speciální akci si teď navíc odnesete nejen odpovědi na vaše otázky, ale také pět set stran inspirace v katalogu Rodinné domy 3D 2012 zdarma.

Pokud vám během konzultace dojde, že vám typovka nestačí a chcete originální projekt, společnost G SERVIS vám nabídne služby architekta zdarma. Stačí jedna schůzka, během níž architekt promítne všechny vaše vize na papír. Zpracování individuálního projektu na míru budete mít v pěti vyhotoveních včetně všech důležitých dokumentů do 22 dnů.

Pozemek máte, o domě rovněž jasno, takže nyní zbývá zamyslet se, jak bude vypadat okolí domu, tedy váš dvoreček. Chcete bazén, jezírko nebo altán? Splňte si sen a nechte společnost G SERVIS zakreslit relaxační zóny do vaší projektové dokumentace. Řešíte, kde budete parkovat auta? Vybíerte si z nabídky několika typů garáží nebo stání vozu. Další, co budete nejspíš řešit, jestli se chcete cítit bezpečně a chránit vlastní soukromí, je oplocení. Bez toho se prostě neobejde žádná stavba a může vás překvapit, jak dokáže originální volba plotového pole, vstupní branky a vjezdové brány pozvednout celkovou estetiku vašeho domova.

Došli jsme společně do etapy, kdy byste si nejraději odpočinuli, avšak čeká vás to nejdůležitější – vyřízení stavebního povolení. Nechcete-li plýtvat drahocenným časem, využijte službu G SERVIS, díky které vám obstaráme všechny části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz ENB, osazení na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci a povede k zisku stavebního povolení.

Jestliže dáváte přednost profesionálům, tedy partnerům, kteří si dobře uvědomují, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům, svěřte se do péče G SERVISu. Zvolíte tak nejjistější a nejpohodlnější cestu a pořidíte všechny projekty komplexně, od jediného dodavatele. Jen tak můžete na svém pozemku vytvořit vysněný a funkční domov.

 

Více na www.vybersidum.cz

 

Související příspěvky

Bydlet rychle a přesto pohodlně je možné

redakce

Kvalitní rodinné domy nabízí společnost Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Projekty a služby pro váš nový domov najdete na jednom místě

redakce