PROJEKTY RD

Kvalitní nízkoenergetický rodinný dům levně a rychle!

Také už nechcete platit stále rostoucí nájemné a být tak součástí nekonečného kolotoče a dohadování o tom, jaké nájemné je únosné a co už hraničí s dobrými mravy? Zlobí vás, že jste odkázáni na počínání a záměry někoho jiného? Tak to možná právě pro vás nazrál čas, abyste si pořídili vlastní bydlení. A nejlépe kvalitní nízkoenergetický rodinný dům.

Jako jedno z řešení pro vás máme nabídku společnosti Levné domky, v.o.s.. Tato firma staví levné nízkoenergetické domy na klíč technologií uznávanou a s úspěchem používanou v rámci Evropské unie. Jedná se o výstavbu domů z betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s Izolačním sendvičovým komplexem. Cílem společnosti Levné domky, v.o.s. je postavit svým zákazníkům kvalitní, levné a energeticky nenáročné domy, které se budou pyšnit velkou odolností, pevností a skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. To vše jde ruku v ruce s důrazem na spokojenost zákazníků. Vždyť funguje známá věc, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou.

Pojďme se podívat blíž na zmiňovanou technologii. Ta se u nás používá několik let. Firma Levné domky, v.o.s. byla první, která tento způsob výstavby v roce 2002 použila a nutno říci, že s velkým úspěchem. Na základě těchto zkušeností a ve spolupráci s akciovou společnosti BEST, vznikl jedinečný stavební systém UNIKA, který výstavbu urychluje a zjednodušuje. Velmi zkratkovitě lze postup výstavby definovat tak, že se nejdříve postaví nosné zdi, právě z tenkostěnných skořepinových betonových tvárnic, pak se provedou instalační rozvody a nakonec se zevnitř nalepí izolační sendvičový komplex, který zabezpečí tepelnou izolaci domu.

A jaké jsou vlastnosti tvárnic? Betonové tvárnice jsou lisované, mají rovné stěny, přesné ostré hrany a jsou pravoúhlé. Jednou z kladných vlastností jsou plná dna, která umožňují používat tvárnice velmi jednoduše, přesně a navíc zvyšují pevnost tvárnice a to nejen na svislý tlak, ale i prostorově. Další kladnou vlastností tvárnice je skutečnost, že v tenké stěně  se vlhkost nedostane výše než do čtvrtiny výšky tvárnice a i ta posléze vyschne. Při stavbě ve vlhkém prostředí se používá první řada jako izolace proti vodě a tím pádem je druhá řada vždy suchá. Z hlediska zvukové izolace jsou betonové tvárnice díky své granulometrické struktuře a vzduchovým „bublinkám“ uvnitř velmi dobrým pohlcovačem zvuku.

Tepelně izolační komplex se zde, pro nás netradičně, používá uvnitř stavby. Tedy pro nás netradičně. V západní Evropě se obvodové zdivo novostavby zásadně tepelně izoluje zevnitř „Izolačním sendvičovým komplexem“. Vyrábí se slepením stabilizovaného pěnového polystyrénu se sádrokartonovou deskou. Tento komplex je daleko pevnější než samostatná sádrokartonová deska. Je to pevný materiál, kterým nemůže proudit vzduch a který velmi dobře izoluje. Zatopíte-li v takto izolovaném domě, bude velmi rychle vyhřátý, protože nevytápíte obvodové zdivo. Na tom něco je, že?

Na těchto solidních základech můžete začít s firmou Levné domky v.o.s. stavět i vy. Získáte za skvělou cenu kvalitní a komfortní bydlení. Tato firma předkládá stavbu domu za pomoci tvárnic „nové generace“ ve spojení s Izolačním komplexem zevnitř, jako novinku. V zemích západní Evropy se tento systém používá již několik desítek let a tak zevšedněl, že je považován za tradiční stavitelství.

Pokud vás řešení výstavby společnosti Levné domky, v.o.s. oslovilo, ale potřebujete pro své rozhodování více odborných informací, navštivte jejich web www.levnedomky.cz . Své konkrétní dotazy směrujte na níže uvedené kontakty. Spolehněte se, že neopomenou zodpovědět ani jediný.

LEVNÉ DOMKY – MOST
Dělnická 21, budova SŠT
434 80 Most – Velebudice
Kde nás najdete

Tel.: 775 661 025
Fax: 476 137 433
e-mail:

LEVNÉ DOMKY
– HRADEC KRÁLOVÉ
Zemědělská 898
500 03 Hradec Králové
Kde nás najdete

Tel.: 774 419 330
e-mail:

LEVNÉ DOMKY

– PLZEŇ
Rychtaříkova 1
301 00 Plzeň
Kde nás najdete

Tel.: 773 996 950
e-mail:


www.levnedomky.cz


Související příspěvky

Pasivní dům GS PASIV 2 boduje u odborníků i veřejnosti! Objevte jeho výhody i vy!

redakce

Právě vychází nové pokračování katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXI

redakce

Konfigurátor dřevostavby – novinka na českém stavebním trhu

redakce