PROJEKTY RD

Master design s.r.o. je specialista na skvostné domy! Přesvědčte se!

 

Pokud plánujte stavbu domu a máte rádi osobitost a originalitu, zapomeňte na to, že si necháte postavit nějaký ten běžný domek, který je dnes k vidění v každé ulici. Jestliže i vzhledem vašeho domu chcete vyjádřit smysl pro modernu a originalitu, můžete poměrně snadno! Obraťte se na architektonický ateliér Master design s.r.o.! Proč?

 

Mladý tým dokáže navrhnout dokonalý dům

Architektonický ateliér Master design s.r.o. je tým mladých a nadějných architektů, kteří dokáží splnit i ty nejdivočejší představy o podobě domů. Master design s.r.o. a jeho architekti se specializují na navrhování moderních domů, kterou jsou energeticky nenáročné. Takže se dočkáte nejen krásné stavby, ale i úspory v podobě ušetřených peněž na provoz domu.

 

 

Od výběru pozemku až po dokončenou stavbu

Služby Master design s.r.o. jsou komplexní. Architekt s vámi bude spolupracovat již při výběru pozemku, zjistí a ukáže vám všechny jeho klady a zápory. Ve chvíli, kdy pozemek schválíte, začne vypracovávat architektonický návrh. Vše samozřejmě ve spolupráci s vámi. Pokud budete se základním návrhem spokojeni, architektonická kancelář Master design s.r.o. vám vypracuje architektonické fotopohledy s materiálovým a barevným řešením. těšit se můžete na dům, který se bude na pozemku dokonale vyjímat. Pokud budete mít zájem, mohou architekti navrhnout i vybavení interiéru tak, aby vše vypadalo dokonale a odráželo vaše představy. Návrhem podoby rodinného domu to ale rozhodně nekončí. Společnost vám může zajistit stavební dozor nebo autorský dozor či poradit při výběru stavební firmy.

 

Proč Master design s.r.o.?

Společnost navrhuje rodinné domy, které odráží osobnost jejich majitele. V jejich referencích najdete již celou řadu zrealizovaných projektů. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že každý architekt z Master design s.r.o. umí navrhnout opravdové skvosty! Kontakty a ukázky realizovaných projektů najdete na architekt-atelier.cz.

 

 

Související příspěvky

Dare makin oka

redakce

Právě vychází nové pokračování katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXI

redakce

Galerie rodinných domů

redakce