PROJEKTY RD

Jaké developerské projekty v Praze se vyplatí bedlivě sledovat?

Hledáte v Praze moderní bydlení v některém z nových pražských developerských projektů? To budete jistě rozsáhlou současnou nabídkou potěšeni. Na pražském území totiž v současnosti působí hned několik developerských společností, které své projekty rozmísťují po celém území našeho hlavního města i blízkého okolí. Komplexní nabídku projektů od různých pražských developerů můžete najít na specializovaných severech. Jedním z nich je například bytyprodejpraha.cz. Nyní si představíme 3 projekty, o kterých se rozhodně vyplatí vědět.

 

Praha 15 a Nové Měcholupy VI

Pokud nevyhledáváte bydlení přímo v centru města a upřednostňujete raději klidnější okrajové části Prahy, zaměřte svou pozornost na projekt Nové Měcholupy VI na Praze 15. Jedná se o projekt devítipodlažního bytového domu v klidné lokalitě plné zeleně a kontaktu s přírodou. Výhody této lokality poznáte i při cestách do centra Prahy, kam se pohodlně dostanete za 20 minut. Celkem je v tomto projektu nabízeno 95 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. Bytové jednotky jsou vybaveny balkony, terasami i střešními terasami.

 

Praha 4 a Michelské Zahrady

Pokud ale raději vyhledáváte bydlení přímo v centru dění a chcete si užívat velkoměstský život, přímo pro vás je tu připraven projekt Michelské Zahrady. Ten se totiž nachází ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 4, blízko centra. Projekt tvoří bytový komplex, ve kterém je kladen hlavní důraz na soukromí a dostatek životního prostoru. Na výběr je hned 40 bytů s dispozicemi 1+kk až po 5+kk. Rozlohy bytů jsou od 34,7m2 až po prostorných 119,9m2.

 

Praha 10 a Domy Štěrboholy

Jestli před bydlením v bytě raději upřednostňujete komfort a soukromí rodinných domů, i takové projekty se dají v Praze najít. Důkazem jsou například rodinné domy Štěrboholy na Praze 10. Lokalita nabízí bydlení v klidném prostředí se všemi potřebami a skvělou dostupností do Prahy. Projekt je tvořen řadovými domy s dispozicemi 4+kk, a rozlohou od 118m2do 140m2. Každý dům disponuje vlastním vnitřním a vnějším garážovým stáním, nadstandardní vnější architekturou a moderním vybavením s vysoce kvalitními materiály.

Detailní informace o projektech i nabídku ostatních pražských novostaveb najdete na www.bytyprodejpraha.cz.

Související příspěvky

Pasivní dům GS PASIV 2 získal oblibu odborníků i veřejnosti

redakce

Právě vychází nové pokračování katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXI

redakce

Master design s.r.o. je specialista na skvostné domy! Přesvědčte se!

redakce