PROJEKTY RD

Nízkoenergetická dřevostavba za 1.650.000Kč se základovou deskou

{jcomments on}Chcete postavit dům a hledáte ten nejvhodnější způsob? Chcete bydlet v pohodlí a šetřit za náklady na energie? Obě přání vám pomůže splnit specialista na nízkoenergetické bydlení 3energy. Společnost působí na trhu již více než deset let a za tuto dobu si získala spoustu spokojených zákazníků.

Rychle a efektivně
Společnost 3energy připravila pro všechny jedinečnou nabídku, které nelze odolat. Nyní nabízí kompletní stavbu nízkoenergetické dřevostavby za konečnou cenu 1.650.000 Kč s DPH! Cena stavby zahrnuje: přípravu a vyhotovení základové desky pro dřevostavbu, konstrukci a opláštění dřevostavby ekopanelem, realizaci krovu a krytiny s betonovou taškou, instalaci elektra, omítky a malby a zhotovení podlah. Na přání vám také 3energy může do domu umístit krbová kamna. Cena platí i pro rok 2012!
 
Minimální náklady
Dům, na který se tato jedinečná akce vztahuje nabízí svým majitelům neuvěřitelný komfort spojený s maximální úsporou. Tepelná ztráta domu činí pouze 5-6kW a díky tomu jsou roční náklady na vytápění neuvěřitelných 10.000Kč. To je nabídka, která se zkrátka neodmítá!
Bydlete v pohodě! Více informací o nabídce naleznete ZDE

Související příspěvky

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Stavíte nebo rekonstruujete? Přečtěte si, jak ušetřit!

redakce

Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. nabízí kvalitní stavby domů

redakce