ZAHRADA

Léto a teplé počasí ještě zdaleka nekončí!

Období prázdnin se sice přehouplo už do své druhé poloviny, ale to naznamená, že už bychom se měli pomalu začít loučit s létem. Teplých dnů bude ještě mnoho nejen v srpnu, ale i v září nebude o sluníčko nouze. Jestli jste doteď litovali, že nemáte bazén a nemůžete si slunné dny užívat naplno, ještě není pozdě na jeho pořízení. Výstavby bazénu nemusí trvat týdny, ale hodiny. Stačí si vybrat ten správný typ a druh.

 

Nadzemní bazény stojí na vaší zahradě skoro ihned

Zatímco pro polozapuštěné bazény nebo kompletně zapuštěné bazény do země je zapotřebí nejprve vykonat složité přípravné a výkopové práce, nadzemní bazény jsou bez složitých stavebních úprav připraveny skoro k okamžitému použití. Nafukovací bazény stačí jen nafouknout a napustit vodou. Plastové nadzemní bazény se musí nejprve smontovat, ale v porovnání se zapuštěnými bazény je to také rychlejší proces. A ještě jednu velkou výhodu má nákup bazénů v tomto období. Prodejci a výrobci bazénů velmi výrazně, s vidinou končícího léta, snižují ceny. Najít výprodej bazénů nyní není tak složité.

 

Do výprodeje se pustil i Marimex

Marimex je na našem území největším prodejcem nadzemních bazénů a právě u této společnosti můžete nyní nakupovat nadzemní bazény s výraznými slevami. Marimex si totiž pro své zákazníky připravil akci nafukovací bazény výprodej a výprodej se týká samozřejmě i plastových nadzemních bazénů. Vybrané druhy bazénů a příslušenství jsou v současnosti nabízeny s unikátními slevami. Slevy platí do vyprodání zásob a na některé druhy bazénů a příslušenství je nabízena až 75%. Zaplatíte tedy jen 25% z původní ceny. Výprodej plastové bazény a nafukovací bazény u Marimex se rozhodně vyplatí sledovat a neváhat. Navíc jsou bazény Marimex dovezeny do 24 hodin zdarma a jsou okamžitě připraveny k použití.

Kompletní nabídku nadzemních bazénů najdete na www.marimex.cz.

 

Související příspěvky

Designové pergoly najdou uplatnění i ve vaší zahradě

redakce

Jak na zastínění zimní zahrady?

redakce

Trápí vás vysoké hodnoty pH v bazénové vodě před zazimováním?

redakce