OSTATNÍ

Jak si zařídit bydlení se psem?

Pes jakožto nejvěrnější přítel člověka se při realizaci domova nesmí opomíjet. Jde o důležitého člena rodiny, který citelně ovlivňuje celkový vzhled jednotlivých místností. Není tedy divu, že musíme svou domácnost přizpůsobit a nezapomenout na nejmenší detail. Jen tak si zajistíme plnohodnotné soužití bez větších potíží, které jsou v drtivé většině případů zcela zbytečné. Valná část majitelů bytových pejsků se rozhodla pro menší plemena, což je pochopitelné, jelikož větší psy se dožadují mnohem více pohybu a prostoru. Pokud je to i váš případ, nikdy nezapomínejte na granule pro dospělé psy malých plemen nebo pro štěňata od kvalitních výrobců, jejichž složení jim dopřeje vše, co ve skutečnosti potřebují. Žádné chemické příměsi, jen superholistické prémiové krmivo. Takové naleznete na portálu Můj mazlík

Máme doma štěňátko

Štěňátka jsou z celé epochy psího života asi tou nejroztomilejší podobou ze všech. Vzhled však není jedinou odlišností od dospělého psa. Malý pejsek se dožaduje zcela jiných nároků na složení své stravy. Taste of the Wild pro štěňata vám zajistí kompletní a mimořádně výživnou stravu pro jakékoliv typy psích plemen.

chihuahua-621112_640

Tento typ kvalitního krmiva získal to nejvyšší možné hodnocení zaměřené na kvalitu složení krmiva. Dopřejte svému pejskovi to nejlepší hned o začátku jeho bytí. Pejsek sice svou zvídavost po objevování v nových prostorách nepřijde, ale nebude mít tak velkou potřebu otrhávat vše, co mu přijde pod čumáček.

Kvalitní krmiva pro psy jsou základem jako pelech

Kvalitní krmiva pro psy jsou stejně tak důležitá, jako psí postel. Pejsek není jen chvilkovým kamarádem, ale každodenním přítelem, který potřebuje vaší lásku, péči a starostlivost. Psí pelíšek mu dejte na místo, kam  dopadají paprsky slunečního svitu a především tam, kde není průvan.

Na samotný závěr našich rad nesmíme zapomenout na společenskost těchto mazlíků. Pejsek vám nebude spinkat v pelíšku, který se nachází na opačné straně bytu v kuchyni. Vždy se k vám bude snažit dostat a lehnout vedle vás na postel. Pokud si to nepřejete, naučte ho na pelíšek poblíž vaší postele.

 bag-3-800x600-2x-800x600

Související příspěvky

Nebojte se změnit vzhled svého domova

redakce

Jaký typ sekačky je ideální pro vaší zahradu?

redakce

Renovace péřových výrobků, aby vypadaly jako nové

redakce

1 komentář

Vaše Eva 31. 10. 2022 at 11:58

Do té psí boudy, kterou má náš Azor, bych se raději nešla ani podívat. Ale je pravdou, že on je docela čistotný, což u pejsků nebývá zvykem, že? Jakou boudu byste si vy vybrali? My bydlíme na venkově a už nutně potřebujeme mít něco, v čem bude i teplo. Máme nachystané starší deky. Jsme rodina žijící na kraji lesa.

Diskuze je uzavřena.