OSTATNÍ

Plastová okna musí šetřit peníze

Hlavním důvodem pro pořízení plastových oken do domácností či firem je především úspora nákladů na vytápění. Dále pak také snadná manipulace, ale hlavní je především spoření financí. Proto se snažíme vždy vybírat okna tak, aby úspora při vytápění byla co nejvyšší.

 

Kvalitní materiály jsou základem úspěchu

Při výrobě plastových oken nejvíce záleží na kvalitě materiálů, ze kterých jsou okna vyráběna. Bez použití kvalitních materiálů se kvalitní okna prostě nedají vyrobit. Mnoho firem se bohužel tímto heslem neřídí a vyrábějí nekvalitní výrobky. To ovšem neplatí pro společnost Nedroplast s.r.o. Tato firma se na kvalitu materiálu velice soustředí, protože si je vědoma, že bez kvalitního materiálu to prostě nejde. Okna společnost vyrábí z profilových systémů KÖMMERLING. Tyto profilové systémy jsou vyráběny v pětikomorovém a šestikomorovém provedení. Jejich vysoká kvalita umožňuje vytváření těch nejrůznějších okenních konstrukcí s četnými křídlovými variantami.

 

 

 

Zasklení bylo slabinou oken! S okny Nedroplast už to tak není!

Největší slabinou plastových oken je nekvalitní tepelná izolace. Naštěstí společnost Nedroplast s.r.o. svá okna začala osazovat skly AKUPLUS. Jedná se o vysoce hodnotné izolační dvojsklo nové generace. Skla AKUPLUS splňují i ty nejpřísnější podmínky účinné tepelné izolace. To dokáží díky neviditelné a neutrální vrstvě z ušlechtilého kovu na povrchu skla v meziprostoru. Použitím skla AKUPLUS se tepelné ztráty radikálně snižují a vaše úspory se naopak zvyšují.

Kompletní informace naleznete na www.nedroplast.cz.

Související příspěvky

Drtiče kabelů se nově nabízí i jako menší stroje

redakce

Ceny energií klesají. Co se děje na energetickém trhu?

redakce

Každý objekt si zaslouží bezpečný a pohodlný vjezd

redakce