INSPIRACE

Vyberte si u Detalon s.r.o. detaily pro vaši podlahu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Podlaha má dokonalý vzhled pouze v případě, pokud je doplněna správně zvolenými podlahovými lištami a současně i profily. Pokud zrovna budujete novu podlahu, potom by vám rozhodně neměla uniknout nabídka společnosti Detalon s.r.o., která pro váš připravila širokou nabídku právě podlahových lišt i profilů.

Praktické a kvalitní provedení zaručeno

V nabídce společnosti Detalon s.r.o. najdete přechodové lišty hned v několika provedeních. Společnost nabízí přechodové podlahové lišty i podlahové profily pro podlahy nestejné výšky, protože právě díky tomuto provedení je možné podlahové lišty i profily použít nejen k zakrytí spoje dvou různých podlahových krytin, ale také ke srovnání jejich výškových rozdílů.

  

Nabídka uspokojí každého

Přechodové lišty podlahové jsou k dostání hned v několika variantách. Detalon s.r.o. nabízí prvotřídní lišty i profily od renomovaného výrobců Schlüter-Systems a Profilpas. V nabídce jsou například podlahové lišty pro ukončení pokládky koberců různého typu a s různou tloušťkou, podlahové lišty pro doplnění podlahy z keramiky a samozřejmě i dřeva a to hned v několika různých velikostech, šířkách a délkách. Všechny nabízené podlahové lišty se snadno přizpůsobují nerovnosti zdí a hravě schovají nevzhledné rozvody kabelů. Podlahové profily potom dokonale ukončí a skryjí jednotlivé přechody mezi podlahami.

Dotáhněte svou podlahu k dokonalosti. Kompletní nabídku najdete na www.detalon.cz

Související příspěvky

Proč patří podlahy Marmoleum v současnosti k nejvyhledávanějším?

redakce

Džungle v posteli je super volba

redakce

Víme, kterými místy nejvíce uniká teplo z rodinných domů a známe řešení!

redakce