INSPIRACE

ASSO přichází s novinkou ClipTile

Společnost ASSO přináší na trh nejnovější trend v pokládce podlah ClipTile. Jedná se o revoluční systém v technologii pokládky dlažby, při níž není použito nic jiného, než dlažba sama. ClipTile je určen pro všechny, kteří uvažují o rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlí nad materiály a technologiemi, které použijí. Teď mohou zvolit ClipTile.

Pro majitele obchodů, vystavovatele a jiné firmy a živnostníky, kteří potřebují rychle a efektivně položit novou podlahu ve své provozovně, studiu či expozici, za nějaký čas ji rozebrat a přesunout jinam, je ClipTile to pravé.

ClipTile se dá rozebrat a znovu složit

Jedná se o kvalitní italskou dlažbu Cres Porcellanato, která je ale novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Bonusem této dlažby je možnost ji znovu rozebrat a složit – můžete ji jednoduše sestavit až 10 krát v jiném prostoru. Tato podlaha putuje s vámi. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Velmi vhodná je i pro podlahové vytápění.

ClipTile skládáte jako puzzle

Technologie ClipTile je velmi podobná systému kladení plovoucí podlahy. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají jako puzzle. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu. Nově položená dlažba je ihned připravena k použití bez dalších úprav jako je spárování nebo lepení. Práce s ní je velmi čistá.

ClipTile je kvalitní a bezpečná technologie

Dlažba je zhotovena z keramického střepu Gres Porcellanato, který je osazen technologií ClipTile a je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Možnost dlažbu rozebrat a znovu složit jí dává nadstavbovou hodnotu v použití.

Tři varianty úpravy povrchu, každá v mnoha barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak povýšit podlahovou plochu do perfektního designu.

 

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.
Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

Technika Dlaždice je vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Keramický střep Gres Porcellanato je odolný vůči obrušování a sešlapávání.

Je velmi bezpečný, protože byl zkonstruován z hypoalergenních materiálů a bez emisí

Každá součást systému je odolná vůči požáru ve třídě Bfl-S1, respektované evropskou normou UNI EN 13501.

Ideální na vyhřívané podlahy.

Krása Dostupnost ve 3 úpravách povrchu: Naturale, Lappato a Levigato Lucido , více jak 10 barevných odstínech a ve 3 formátech : 50×50 45×45 31×31

 

 

Související příspěvky

Trápil vás v letošní zimě plynový kotel? Nechte hned na jaře provést jeho revizi!

redakce

Citadela 16: Unikátní bydlení na Praze 4

redakce

Dřevěná podlaha? Jedině Boen DesignWood

redakce