INSPIRACE

V nové kolekci nočního prádla společnosti Matějovský převládají puntíky a kára.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vzory, veselé barvy a měkoučký materiál… tak by se dala charakterizovat nová kolekce nočního prádla společnosti Matějovský, předního výrobce povlečení, nočního prádla a doplňků. V kolekci převládá káro, puntíky a sladké růžové tóny. Pohodlný bavlněný materiál kombinovaný s modalem je pohodlný a příjemný na dotyk tak, že se vám z pyžama možná ani nebude chtít vyklouznout.

Rozpustilé káro

Károvaný vzor na kalhotech doplňuje jednoduché tričko nebo tílko. Barevných variant je celá řada – od jemně růžových, přes pastelově modrou až kontrastní růžovo-černou.

martejocskymartejocskymartejocsky

martejocskymartejocsky

Hravé puntíky

Pokud máte ráda veselé vzory, budou pro vás puntíky to pravé. Tento nestárnoucí vzor je opět in, tak proč si jej nepořídit i na pyžamu. Tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem, pohodlné široké kalhoty a kombinace nebesky modré nebo jahodově červené působí rozverně.

martejocskymartejocsky

Celá kolekce je vyrobena z bavlny a modalu – dvou materiálů, jejichž vlastnosti splňují ty nejvyšší nároky na pohodlí i údržbu. Materiál je pružný, stálobarevný, nesrážlivý, hebký na omak a s vysokou schopností pohlcovat vlhkost. Noční prádlo je k dostání na e-shopu společnosti Matějovský za cenu 695 korun.

 Více informací na www.matejovsky-povleceni.cz
  
mat

Související příspěvky

Nábytek z masivu je IN – 4 důvody, proč ho pořídit

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce

Když pohovku, tak rozkládací!

redakce