Search

Úklid po malování a řemeslech. Čištění koberců Brno

Potřebovali jsme vymalovat, tak jsme si pozvali malíře. Nenapadlo nás, že když budou malovat strop, tak že nezakryjí nebo neodstraní koberec z místnosti. Až byli hotoví a já viděla koberec celý potečkovaný od barvy, myslela jsem, že jim snad ani nezaplatím. Chtělo se mi z toho brečet. Kamarádka mi poradila, abych si objednala profesionální úklidovou firmu na čištění koberců.

Na internetu jsem si zadala vyhledávání úklidové firmy na čištění koberců a nabídlo mi to hned několik. Musela jsem se jimi probírat a porovnávat jejich nabídky a ceny. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění koberců Brno, která nabízí strojové čištění koberců a má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění hned na druhý den. S termínem neměli nejmenší problém a v dohodnutou dobu se dostavili pracovníci firmy. Byla jsem ráda, že byli dochvilní a nemusela jsem zbytečně čekat. Prohlédli si koberec, poměřili si ho a namíchali chemii. Nanesli ji na celou plochu koberce a nechali krátce působit. Dozvěděla jsem se, že tato chemie je zároveň dezinfekční, ale měla jsem strach, aby nezapáchala jako ostatní dezinfekční prostředky. Opak byl ale pravdou. Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celé délce koberce, až dojeli na jeho konec. Poté pustili vysoce účinný vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.

Byla jsem příjemně překvapená, koberec byl téměř k nepoznání, vypadal lépe než předtím. Asi už potřeboval vyčistit tak jako tak. Krásně voněl, byl provzdušněný a barva na něm jen zářila. Musím uznat, že strojové čištění koberců má něco do sebe a výsledek stojí za to. Tímto bych chtěla poděkovat firmě A SERVIS za perfektně odvedenou práci a vám všem ji doporučit.

Kvalitní služba mytí oken. Výškové práce, čištění fasád Brno

Žiji sama ve velkém bytě. Musím přiznat, že jsem docela bordelářka a úklid mi nikdy nic neříkal. Nesnáším ho a přijde mi to spíš jako ztráta času. Samozřejmě čas od času mě přijde někdo navštívit a já nechci vypadat jako špindíra. Tak jsem se svou nechuť k úklidu rozhodla vyřešit po svém. Zase si nemyslete, že nezvládnu vysát nebo vytřít podlahu, ale například okna? Tak k tomu by mě nikdo nepřemluvil. Myslím, že jsem to ani nikdy nedělala.

Už to budou dva roky, co mi dochází pravidelně umývat okna pán z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální mytí oken Brno. Na tuhle firmu jsem narazila náhodou, když jsem se prohrabovala ve starých papírech a našla vizitku. Nemám tušení, jak se u mě doma objevila, ale byl to dar z nebes. Už před těmi dvěma lety jsem si dlouho zahrávala s myšlenkou, že si domů pozvu nějakou úklidovou firmu, ale byla jsem líná cokoli hledat a jen jsem to odkládala. Nalezení vizitky mě konečně donutilo vytočit číslo a domluvit si termín na mytí oken, které to potřebovaly jako sůl.

44287865 - flower, windows in vintage room

Pamatuji si, že měli čas hned druhý den, to jsem nečekala. Pracovník firmy dorazil včas a začal umývat. Nejdřív okna zbavil všech nečistot a poté přebytečnou vodu se saponátem setřel gumovou stěrkou a nechal okna proschnout. Krásně umyl i kličky, okenní rámy i parapety. Nakonec okna vyleštil suchou bavlněnou plenou. Vše se nádherně lesklo. A leskne se dodnes, pán mi dochází umývat okna jednou měsíčně. Bydlím v rušné ulici, takže okna jsou relativně rychle znečištěná. To už ale díky firmě A SERVIS nemusím řešit a můžu se věnovat zajímavějším věcem.

 


TAG


Jeden komentář u “Úklid po malování a řemeslech. Čištění koberců Brno

  1. Libor napsal:

    Taky jsme po rekonstrukci volili firmu na úklid. Hlavně ten bordel po výměně oken. Ten prach se snad dostane všude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *