INSPIRACE

Stavíme kuchyně na zkoušku

V kuchyni načrtnuté na papíru se prostě neprojdete

Realizace nové kuchyně, ať už při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci, patří k nejsložitějším místnostem v celém domě. V kuchyních se musí snoubit elegance s praktičností. Záleží nejen na módních a architektonických trendech, ale kuchyně prostě musí být praktické. Základem každého plánování nové kuchyně by měl být prvotní náčrt, kdy si navrhnete, kde byste si představovali základní vybavení. Problémem náčrtů ale je fakt, že se v nich neprojdete a jen málokdy dokážete odhalit nedostatky.

Ani 3D návrhy neodhalí případné nedostatky budoucí kuchyně

Většina kuchyňských studií v dnešní době nabízí také možnost vytvoření 3D návrhu kuchyní přesně na základě náčrtu. 3D návrh ale umožňuje jen dívat se na obyčejný návrh z více úhlů. Sice na něm uvidíte moderní kuchyňské skříňky, jejich uspořádání, ale stále chybí to hlavní. Nemůžete si kuchyni vyzkoušet na vlastní kůži.

 

 

 

Co může nastat?

Musíte plně spoléhat na vlastní úsudek nebo na odborné poradenství kuchyňských studií. Ovšem není vyloučená ani situace, kdy kuchyně v návrzích vypadají skvěle a maximálně prakticky, ale realita je zcela jiná. Každý prostor je totiž originální a požadavky jsou různé. Nelze navrhovat kuchyně podle obecných měřítek. Může se tedy stát, že si necháte vyrobit kuchyni podle 3D návrhu, ale nebude vám vyhovovat. Této situaci můžete ale předcházet díky rakouské společnosti Blum, jednoho z předních výrobců nábytkového kování a zároveň odborníků a specialistů na dokonale praktické kuchyně.

Nechte si postavit kuchyň na zkoušku!

Jako odborníci na ergonomii kuchyní, vám společnost Blum nabízí možnost sestavení „kuchyně na zkoušku“. V konzultačním středisku Dynamic Space si můžete vyzkoušet, jak se vám bude v navržené kuchyni pohybovat. Stačí si s sebou přinést návrh kuchyně a pracovníci vám kuchyň sestaví ze skříněk ve skutečné velikosti. Získáte tak dokonalý přehled o tom, jak funkční bude vaše kuchyně doopravdy. Pokud zjistíte problém, pomohou vám specialisté z Blum najít řešení.

 

 

 

 

Rezervujte si termín na „zkušební jízdu“ ve své budoucí kuchyni.

Blum je specialistou na výrobu moderního a funkčního nábytkového kování, takže v této oblasti vám může nabídnout nejen zkušenosti, ale i své výrobky. Volba je ale jen na vás.

Kompletní informace o Blum a středisku Dynamic Space se dozvíte na www.blum.cz

 

 

Související příspěvky

Zahrada – příprava na jarní sezónu

redakce

Nenechte staré kliky, aby vám zůstaly v ruce a vyměňte je za nové

redakce

5 pravidel pro sdílení pokoje dvou dětí

redakce