INSPIRACE

Společnost Recifa má vynikající výsledky i ve světě sportu!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Hlavní činností společnosti Recifa a.s. je separace a recyklace druhotných surovin, ze kterých vyrábí například revoluční pěnové sklo REFAGLASS, které má své využití v mnoha oblastech stavebnictví. Recifa a.s.má ale i výborné výsledky v oblasti sportu. Nedávno oslavili velký úspěch…

Cyklističtí borci zaslouží úctu

Společnost Recifa a.s. má svůj vlastní cyklistický tým, který se může pochlubit dalším úspěchem. Nedávno – tedy konkrétně 8.5. 2012 – se Hana Hrubá, Fratišek Lojín st. a František Lojín ml. – borci cyklistického týmu REFAGLASS zúčastnili namáhavého závodu RWE Okololiberce v rámci Cyklomaraton tour 2012. A jejich výsledky rozhodně stojí za pozornost.

Sahají na nejvyšší příčky

Cyklistický tým REFAGLASS funguje již dva roky. Poměrně krátká doba, za kterou se ale členové týmu byli schopni dostat až mezi ty nejlepší. Hana Hrubá závodí druhým rokem, František Lojín, st., jezdí šest let a je bývalý jezdec cyklistického týmu Gambrinus Pičín, František Lojín, ml., jezdí na kole již 7 rokem a přišel z týmu Kraken Dobříš. Hana Hrubá je v součastné době na třetím místě ve své kategorii, což je pro ni samotnou ale i pro celý tým REFAGLASS obrovský úspěch.

REFAGLASS jako materiál budoucnosti

Cyklistický tým nese jméno nejúspěšnějšího výrobku společnosti Recifa a.s. REFAGLASS je pěnové sklo, které je díky své vnitřní struktuře vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, odolné vůči vnějším materiálům a především nehořlavé. Hodí se pro použití do všech druhů staveb, kde snadno nahradí zastaralé typy izolačních materiálů, které jsou z větší části vyrobeny z ropných látek, což jejich použití značně limituje. Pěnové sklo REFAGLASS je oproti těmto materiálům izolační materiál budoucnosti. Díky němu lze dosáhnout efektivní izolaci vašeho bydlení velmi snadno a navíc za příjemnou cenu.

Více informací naleznete na www.refaglass.cz

Související příspěvky

Revoluce ve stavbě rodinného domu = Poukaz na dům.

redakce

Obývací stěny

redakce

Společnost Hecht bude od konce listopadu prodávat vánoční stromky

redakce