INSPIRACE

Rustikální kuchyně nejen na chalupu!

Pokud hledáte nadčasové a noblesní řešení pro svou novou kuchyň, zapomeňte na ultramoderní kuchyně z nábytkových katalogů! Řešením může být krásná a kvalitní rustikální kuchyně, která poskytne jedinečný šmrnc a stejné vychytávky, jako všechny ostatní kuchyně!

 

Jako od babičky

Pamatujete na kuchyně svých babiček a prababiček? A jak Vám chutnalo, že? Dopřejte si ten samý luxus, který již zdaleka nepatří jen do starých kuchyní, nebo na chalupy. Rustikální kuchyně přináší netradiční a noblesní design v novém kabátě. Dobrá kuchyňská studia Vám na míru zpracují rustikální kuchyň z moderních materiálů, propracují ji do nejmenších detailů a ještě poradí, kde se dá ušetřit a kde je naopak lepší zainvestovat trochu více. Romantické rustikální kuchyně se vyznačují především bohatým zdobením a vyřezáváním, přírodními materiály jako jsou dřevo, masiv, přírodní a zemité barvy a především útulná atmosféra, kterou vnesou do Vašeho domu, či bytu.

 

Levné i drahé

Rustikální kuchyně Praha nabízí moderní řešení ve staře vypadajícím hávu. To, jaké zvolíte materiály, druh kování a další vychytávky se samozřejmě odrazí na ceně. Ale to neznamená, že kvalitní a moderně provedená kuchyně musí být nutně nad Vaše možnosti! Nechte si zpracovat zdarma 3D návrh a sdělte odborníkům svou představu a své vysněné požadavky. Jistě dojdete společně ke kompromisu, který Vás nadchne. Kvalitní a profesionální studio Kuchyně Pavlík je pro Vás právě takovým partnerem. Nabízí osobní přístup, dlouholeté zkušenosti a rady k nezaplacení!

 

Noblesní a útulné

Rustikální kuchyně si s sebou nesou známku staré doby, ale to neznamená, že nemohou vypadat dobře i v moderně pojatém bytě, či rodinném domě. Nostalgický nádech vytvoří kouzelnou atmosféru toho pravého domova právě díky řezbám a klasickým proskleným a zdobeným kredencím, které do kuchyně neodmyslitelně patří.

Související příspěvky

I česká otopná tělesa mohou být známá po celém světě

redakce

Aby měl majitel domu klidné spaní

redakce

Nechte se inspirovat.

redakce