INSPIRACE

Rada pro truhláře a výrobce nábytku! Jak správně propagovat elegantní nábytek?

Reklama a propagace vlastních produktů je v současnosti na našem i světovém trhu naprostou nezbytností. Trendy v propagaci se ale neustále mění, a je to dáno i samotnou náročností zákazníků. Zejména pak v oblasti interiérového nábytku, kde je na trhu obrovská konkurence je zapotřebí být neustále o krok kupředu. Jaké jsou dnešní trendy v oblasti propagace nábytku? Na toto téma se nyní zaměříme detailněji.

 

Nábytek na bílém pozadí už nestačí!

Můžete vyrábět a navrhovat elegantní a kvalitní nábytek s dlouholetou zárukou a tradicí, ale pokud nebude správně propagován, tak i takový nábytek se může ztratit v záplavě ostatních druhů. Správná propagace v dnešní době není snadná. Bohužel zákazníkům již nestačí jen vidět konkrétní druh nábytku na bílém pozadí. Zákazník si chce představit konkrétní vybavení v celkovém konceptu interiéru, aby si mohl vytvořit ucelenou představu o tom, jak zapadne do vzhledu interiéru a pro jaký styl se hodí nejvíce. Zákazníci dnes tolik nehledají konkrétní druhy nábytku, ale spíše nezajímá oblast – bydlení inspirace.

lll

Řešení, spolupráce s grafikem

Vhodné řešení je tedy spolupráce s grafikem nebo s grafickým studiem, kteří pro váš nábytek vytvoří konkrétní variace návrhů interiérů. Návrhy interiérů s konkrétním nábytkem si mnohem snáze najdou své zákazníky. Jen ještě tyto návrhy musí být na trhu vidět. Tady je vhodnou volbou umístění návrhů na stránkách, které jsou specializované na nabídku moderních interiérů a inspirací na jejich zařizování. Jedním takovým místem je například magazín InHaus.cz.

 

InHaus.cz nabízí možnost prezentace zdarma

InHaus.cz je magazín zaměřený na trendy interiérového vybavení s vysokou návštěvností zákazníků. Nabízí možnost prezentace grafických návrhů pro profesionály zdarma. Jediné, co je zapotřebí je registrace a nahrání fotek. Registrace pro profesionály je zdarma, stejně jako nahrávání fotografií. Pokud byste měli zájem o širší služby, v nabídce využijte placený účet, kdy budete mít možnost nahrání více fotografií, a InHaus.cz bude spravovat účet za vás, včetně vložení fotografií a jejich kompletního otagování.

Detailní možnosti najdete přímo na www.inhaus.cz

 

Související příspěvky

Jak jsem si poradil s rekonstrukcí koupelny?

redakce

Samolepky na zeď? Ano nebo ne?

redakce

Práce na zahradě jsou v plném proudu! Kam schováte své nářadí vy?

redakce