INSPIRACE

Profesionální čištění nejen poškozených fasád vandalismem

Dovolte nám představit společnost AXIOM REAL, která se zabývá odborným čištěním, tryskováním, pískováním, ochrannými antigraffity nátěry a mytím fasád a povrchů jakéhokoliv typu. Během desetiletého působení si AXIOM vybudovala pevné místo na konkurenčním poli mezi ostatními podobně laděnými společnostmi. Dokonce by se dalo říci, že patří k samotnému vrcholku pomyslného ledovce.

Během svého působení kladně vyřídili na tisíce žádostí klientů o odborné vyčištění jejich fasád. Zkušenosti posbírané z čištění památek, kostelů i celých věžových domů si neustále nesou dále brousí je jako diamant k úplné dokonalosti. Říkáte, že máte poničenou fasádu vandalem, jehož kreativita zašla v podobě graffity příliš daleko? AXIOM vám nejen váš dům vyčistí, ale aplikuje i ochranný antigraffity nátěry pro maximální spokojenost.

 

Odstraňování graffity

Stali jste se obětí vandalismu a váš majetek se přes noc stala terčem samozvaného umělce? Graffity jsou velmi nepříjemnou součástí našich životů. Potlačit všechny vandaly se nám nejspíše nepodaří, ovšem vyčistit fasádu a použít ochranné antigraffity nátěry možné je.

         

Jde o skvělou službu v režii profesionální společnosti, která vyhlásila válku všem sprejerům na území České republiky. Pokud si objednáte antigraffity nátěry, společnost bude váš objekt udržovat a čistit od sprejerských výtvorů další 1 – 3 roky ZDARMA.

 

Tryskání a pískování

Tryskání a pískování je velmi šetrnou metodou čištění povrchů fasád se sníženou prašností až o 95%. Tento komfort poskytují renomované stroje Torbo, které byly zkoumány a měřeny německým institutem pro bezpečnost. Pískování a tryskování je vhodné i pro přípravu povrchů před vlastním nanášením nátěrových hmot.

Stroje Torbo se mohou nasadit i v centru města s vyšší frekvencí pohybu obyvatelstva a to bez jakéhokoliv povolení. Jde o maximálně bezpečné a efektivní čištění s minimalizací úletu prachu. Právě stroje Torbo by měli být při této práci předepsány, společnost AXIOM je vlastní a nabízí své bohaté zkušenosti všem potenciálním klientům.

 

 

 

Související příspěvky

Trochu jiné stínění teras a zahrad představujeme mobilní markýzový přístřešek Versatil

redakce

Venkovní a zahradní svítidla prvotřídní kvality!

redakce

5 zajímavostí o francouzském šampaňském, které jste možná neznali

redakce