INSPIRACE

Profesionální čištění nejen poškozených fasád vandalismem

Dovolte nám představit společnost AXIOM REAL, která se zabývá odborným čištěním, tryskováním, pískováním, ochrannými antigraffity nátěry a mytím fasád a povrchů jakéhokoliv typu. Během desetiletého působení si AXIOM vybudovala pevné místo na konkurenčním poli mezi ostatními podobně laděnými společnostmi. Dokonce by se dalo říci, že patří k samotnému vrcholku pomyslného ledovce.

Během svého působení kladně vyřídili na tisíce žádostí klientů o odborné vyčištění jejich fasád. Zkušenosti posbírané z čištění památek, kostelů i celých věžových domů si neustále nesou dále brousí je jako diamant k úplné dokonalosti. Říkáte, že máte poničenou fasádu vandalem, jehož kreativita zašla v podobě graffity příliš daleko? AXIOM vám nejen váš dům vyčistí, ale aplikuje i ochranný antigraffity nátěry pro maximální spokojenost.

 

Odstraňování graffity

Stali jste se obětí vandalismu a váš majetek se přes noc stala terčem samozvaného umělce? Graffity jsou velmi nepříjemnou součástí našich životů. Potlačit všechny vandaly se nám nejspíše nepodaří, ovšem vyčistit fasádu a použít ochranné antigraffity nátěry možné je.

         

Jde o skvělou službu v režii profesionální společnosti, která vyhlásila válku všem sprejerům na území České republiky. Pokud si objednáte antigraffity nátěry, společnost bude váš objekt udržovat a čistit od sprejerských výtvorů další 1 – 3 roky ZDARMA.

 

Tryskání a pískování

Tryskání a pískování je velmi šetrnou metodou čištění povrchů fasád se sníženou prašností až o 95%. Tento komfort poskytují renomované stroje Torbo, které byly zkoumány a měřeny německým institutem pro bezpečnost. Pískování a tryskování je vhodné i pro přípravu povrchů před vlastním nanášením nátěrových hmot.

Stroje Torbo se mohou nasadit i v centru města s vyšší frekvencí pohybu obyvatelstva a to bez jakéhokoliv povolení. Jde o maximálně bezpečné a efektivní čištění s minimalizací úletu prachu. Právě stroje Torbo by měli být při této práci předepsány, společnost AXIOM je vlastní a nabízí své bohaté zkušenosti všem potenciálním klientům.

 

 

 

Související příspěvky

Obývací pokoj na míru? Víme, proč se pro něj rozhodnout

redakce

Už žádné tmavé zahrady

redakce

Plísně už nemají šanci! Odstraňování, likvidace, dezinfekce, sanace Praha

redakce