INSPIRACE

Nejlepší dárek pro seniory? Suchý a zdravý domov!

 

Přemýšlíte nad optimálním dárkem pro babičky a dědečky? Nevíte, jaký dárek by byl vhodný, protože každoročně slyšíte, že žádný dárek nepotřebují a nechtějí? Že ve svém starém domě mají vše, a když něco nepotřebovali doposud, tak už to potřebovat nebudou? Nekupujte tedy žádné zbytečnosti a darujte babičkám a dědečkům zdravé prostředí v domácnosti. Každý z nás potřebuje v domácnosti ideální podmínky pro život. V případě starších rodinných domů mohou být velké problémy s vlhkostí.

 

 

Zbavte dům rodičů vlhkosti. Nejlepší dárek, jaký od vás mohou dostat!

Sami jistě dobře víte, jaké problémy mohou vznikat ve vlhkých domácnostech. Vlhký vzduch se dostává do zdiva. Dlouhodobě vlhké zdivo ztrácí svou pevnost a odolnost a to není vše. je také náchylné na vznik hub a plísní, které mohou způsobit nemalé zdravotní problémy. A i když nemusí být vlhkost v místnostech, protože babičky jsou zvyklé správně a často větrat, podívejte se do sklepů. Sklepy totiž trpí vlhnutím mnohem více, než ostatní místnosti v domě. Vlhkost ze sklepů nejenže narušuje základy, ale může také pronikat podlahou do obytných místností. Proto je i vysoušení sklepů pro celkovou kvalitu ovzduší ve starších rodinných domech velice důležité.

 

Řešení nemusí stát statisíce!

Odstranění problémů s vlhkostí většinou znamená nemalou finanční investici. Tu musíte nejprve investovat do nákladného zařízení, které bude vlhkost odstraňovat. Provozní náklady takových zařízení mohou být i několik stokorun měsíčně. Naštěstí existují také metody, které nevyžadují tak velké počáteční náklady, téměř nulové provozní náklady a jejich účinnost je opravdu maximální. Přesně takový systém boje s regulace a odstranění vlhkosti nabízí společnost Tauris plus s.r.o. na stránkách www.vysouseni-vlhkost.cz.

 

Odstranění vlhkosti trvale již za 10Kč měsíčně

Nový způsob odstranění vlhkosti ze sklepů a nevětraných místností na stránkách vysouseni-vlhkost.cz je unikátní hned v několika ohledech. Odvádí vlhký vzduch z místností v místě jeho nejvyšší koncentrace. Počáteční náklady se mohou lišit podle parametrů objektu a místnosti. Zpravidla jsou v řádech jen několika málo tisíc korun. Průměrné měsíční náklady na odstraňování vlhkosti jsou pak jen 10Kč. Společnost Tauris plus s.r.o, řeší každou realizaci individuálně a podle potřeb. Ovšem vždy unikátní systém dokáže odvádět vzduch plnývlhkosti z místa jeho největší koncentrace.

 

30% SLEVA PRO SENIORY A OBČANY ZTP !

 

Více informací naleznete na www.vysouseni-vlhkost.cz.

 

 

Související příspěvky

Udělejte si v tom jasno aneb srovnáváme ceny plynu!

redakce

Odpočívadlo pro kočky slaví v naší domácnosti úspěch

redakce

Pamatujete na plynové bomby? Jsou zpět!

redakce