INSPIRACE

Návrhář koupelen. Zdarma!

Nedokážete si svou novou koupelnu načrtnutou na papíru představit? Vytvořte si vlastní profesionální návrh!

Rekonstrukce koupelen nebo realizace nových koupelen patří k nejsložitějším činnostem při vybavování domácnosti. Koupelna je místem, kde se na malém prostoru musí vzájemně sladit více druhů vybavení i spotřebičů. Vše musí mít své místo, nic nesmí překážet a vše musí dokonale ladit. Správné naplánování je základem úspěchu. Načrtnutí návrhu tužkou na papír je sice možné, ale pro mnoho realizací nedostačující nebo nepřesné. Nyní si ale můžete vytvořit profesionální návrh koupelny i vy sami z pohodlí domácnosti.

 

Levná-Koupelna.cz přináší novo službu – Návrhář koupelen

Levná-Koupelna.cz patří na našem trhu k největším specialistům v oboru prodeje vybavení do koupelen a veškeré sanitární techniky. Tento obchod se může pyšnit kompletním sortimentem, vysokou kvalitou výrobků i služeb, nízkými cenami a v současnosti také úplnou novinkou – Návrhářem koupelen. Nejedná se o žádnou osobu, která by si za návrh koupelny řekla tisícové částky, ale o online službu. Vy sami si vytváříte svozu koupelnu v profesionálním návrhu.

 

Jak celé navržení probíhá?

  1. Na začátku práce návrhu koupelny vám Návrhář koupelen dá možnost vybrat si tvar koupelny a vy si zadáte její přesné rozměry.
  2. Pak už si vybíráte a kombinujete jednotlivé rozložení prvků vybavení do koupelen.
  3. Každý druh vybavení si můžete okamžitě prohlédnout v e-shopu, kde najdete přesnou podobu veškerého vybavení koupelen.
  4. Rozložení jednotlivých prvků vybavení můžete kdykoliv měnit.
  5. Celý návrh můžete ukládat a znovu otevírat později. Hotový návrh si můžete samozřejmě i vytisknout, abyste jej mohli konzultovat.

Práce v Návrháři koupelen je snadná, rychlá a velice jednoduše si tak navrhnete vaší koupelnu snů.

Vyzkoušejte si ji sami na stránkách www.levna-koupelna.cz/navrhar/.

Související příspěvky

Dekorační závěsy s fotopotiskem dodají interiéru šmrnc

redakce

Nemáte zelené prsty? Poradíme vám

redakce

Prohlédněte si rezidenci Klánovice! Bydlení je jedinečnou záležitostí!

redakce