INSPIRACE

Nakupujte byty a nemovitosti bez problémů! Home institute poradí a vyjedná slevu

 

Myslíte si, že se dá výhodně koupit byt nebo nemovitost i bez pomoci realitní kanceláře? Ano! A dokonce mnohem lépe. Možná vás napadlo vyvěsit inzerát na internet nebo dokonce vylepit v okolí lístečky „Sháním byt“ – to ovšem nedoporučujeme. Mnohem lepší bude, pokud si necháte poradit. Zkuste ale najít někoho, kdo bude stát výhradně na vaší straně – na straně toho, kdo přináší peníze, toho, kdo nemovitost kupuje.

 

Víte, jak poznáte, kdo stojí na vaší straně? Lépe než ze slov a gest to pochopíte, pokud se zamyslíte nad odměnami a provizemi. Realitní kancelář si vždy vezme provizi z celkové ceny nemovitosti. Těžko vám tedy poradí dobře v tom, co si přejete vy – a tedy aby cena za vaše bydlení byla co nejnižší. Home Institute si naopak vezme podíl ze slevy, kterou získáte. A proto vám vždy poradí a pomůže k takové kupní smlouvě, ze které budete mít opravdovou radost.

 

Prodeje a koupě realit mnohdy nejsou jednoduchou záležitostí. Každý člověk není schopen posoudit stav nemovitosti ani vyjednávat o ceně. Obzvlášt pokud neví, jaká je situace na současném trhu. Tým Home Institutu tvoří samí zkušení odborníci, kteří realitní trh znají. Zároveň věří, že kupující má stejné právo na zastoupení jako prodávající, a proto chtějí změnit realitní trh v Česku.

 

Jak probíhá koupě nemovitosti podle Home Institute? Má několik pravidel. Výběr nemovitosti se má řídit dobrou znalosti přání a potřeb kupujícího. Kupovaný byt nebo dům má projít technickou prohlídkou i prověřením právního stavu. Jednání o ceně má být postaveno na věcných argumentech namísto emocí. A cena má odpovídat kvalitě bydlení. První podmínky kupních smluv pak mají byt férové vůči prodávajícímu i kupujícímu.

 

Zajímá vás, kolik to stojí, aby koupě proběhla právě takto férově? Chcete do toho jít, ale neradi byste investovali příliš financí ze své kapsy? Buďte klidní, neproděláte. Klienti Home Institute zaplatí za všechny služby jen 50% z vyjednané slevy – nic víc, nic míň. V praxi to znamená, že pokud nezískáte žádnou slevu, nezaplatíte ani korunu. A pokud naopak budete mít úspěch, podělíte se o něj férově.

 

Pokud stále nevíte, jak začít s novým bydlením, nejprve si vyjasněte, co vlastně chcete. Představu si můžete udělat sami, se vším ostatním vám pomůže Home Institute.

 

 Více informací se dozvíte na www.Home-Institute.cz.

 

Související příspěvky

Jak na čištění koberců na profesionální úrovni?! Kotoučové tepování Brno

redakce

Exkluzivita pro váš domov

redakce

Dekorační vosk Osmo ošetří i zvelebí Vaše dřevěné povrchy

redakce