Search

Mytí oken a výloh, čištění fasád a nanoimpregnační nátěr. Výškové práce Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., vám zajistí kvalitní služby v oblasti úklidu. Specializuje se na denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, firmy, hotelu, nemocnic či obchodů. Provádí tak kompletní úklid od vysátí až po umytí oken.

Pracovníci této firmy jsou také odborníci na úklid po stavbě v Praze. Provádějí úklid po stavební činnosti i rekonstrukcích, renovace, úklid po malování a malířích, po řemeslech a přestavbách, před kolaudační úklidy nebo úklid před otevřením prodejen. Při všech těchto úklidech je třeba zbavit se silných znečištění, a tak jsou používány agresivní i zásadité chemie přesně podle druhu znečištění a materiálu, který je čištěn.

Zákazníci A SERVISU velmi často využívají službu mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch, kterou tato firma provádí jak jednorázově, tak i servisně. Servisní mytí oken je prováděno nejčastěji v obchodních domech, kancelářích a na vysoce frekventovaných místech. Pracovníci firmy vykonávají také mytí a čištění oken, výloh či fasád ve výšce. Myjí střešní okna, výškové budovy, ale i skleněné fasády.

Pro své zákazníky firma zajišťuje také mytí a čištění konstrukcí, regálů, světel, rozvodů vzduchotechniky a klimatizace, technických rozvodů v exteriérech a interiérech. Toto mytí lze provést i ve výšce v prodejnách, provozovnách, v halách obchodních center a řetězců nebo ve výrobních a skladovacích halách. Firma A SERVIS je často poptávaná na vykonání výškových prací v Praze, Mělníku, Mladé Boleslavi, Liberci, Neratovicích, Benešově, Brandýse nad Labem, Berouně nebo v Plzni, a to na čištění a mytí opláštění budov ve výškách, na čištění fasád a mytí sendvičových stěn nebo opláštění ve výrobních, skladovacích halách, firmách, budov obchodních center a řetězců. Na takto kvalitně vyčištěné plochy skla, oken, střešních oken, zimních zahrad, prosklených fasád doporučují pracovníci firmy aplikovat účinný a revoluční nano nátěr.

02 Okno_mytí_skleněná fasáda

Tento nano technologický nátěr skleněných ploch a čelních oken automobilů má velmi kvalitní vlastnosti. Je to dvousložkový nátěr, který je po aplikaci druhé složky dokonale vyleštěn. Jeho vlastnosti, díky své zesílené hydrofobní funkci, odpuzují nečistoty a vodu z lesklých ploch. Tyto plochy jsou  tak stále čisté a funkce nátěru v plném režimu dosahuje životnosti až 5 let.

Při odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken v běžné dostupnosti i při výškových pracích se postupuje tak, že se používají kvalitní korundové žiletky. Pracovníci firmy bezpečně a bez poškození povrchu skla odstraní zatvrdlé nečistoty, které vznikají po stavebních činnostech (tmely, silikony). Tyto žiletky však může používat jen důkladně proškolená osoba, a to pracovníci A SERVISU jsou.

 


TAG


3 x komentováno u “Mytí oken a výloh, čištění fasád a nanoimpregnační nátěr. Výškové práce Praha

 1. Václav Petr napsal:

  Dobrý den, jste schopni důkladně umýt okna a zároveň nepoškodit nalepené nápisy? Díky za odpověď

 2. Sláma Martin napsal:

  Chtěl jsem se zeptat, zda jste schopni očistit kamenný plotek kolem našeho domu a nějakým způsobem ochránit proti mechům.

  Předem děkuji za odpověď Sláma

 3. Martin Stejskal napsal:

  Ano znám je taky, umí dobře nano impregnaci. Mají výhodu, že pracují s GLP a to je špička v oboru, takže se jim hromadí kladné body a reference. Nebáli se jít na trh s drahým materiálem, ale který funguje, mám to od nich na čelním skle auta a je to bomba, dvě sezony to drží na 100%. Rád si připlatím za věc, která funguje.
  V minulosti jsem zkoušel nano impregnaci z běžné prodejní sítě a to je taková sranda, takže vyhodíte akorát peníze. Stejskal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *