INSPIRACE

Bezpečné mytí a čištění ve výškách. Mytí oken Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která sídlí v Praze, nabízí službu mytí oken a výloh. Tuto službu realizuje stálým, ale i jednorázovým zákazníkům. Jedná se o kvalitní mytí oken a odstranění nečistot z veškerých skleněných ploch.

Tato služba je prováděna externě i na hůře přístupných místech. K tomu se používá vysokozdvižná technika s hydraulickými rameny nebo horolezecká a speleologická technika. Pracovníci firmy jsou lektory důkladně proškoleni o bezpečnosti práce a také vlastní platné licence na práce ve výškách. Byli také proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

K čištění oken pracovníci používají zásadně jen metodu suchého leštění, díky které vám mohou zaručit dlouhotrvající čistotu a lesk. Rozhodně tedy nepoužívají žádná leštidla. Ta totiž mají mírně lepivý charakter a po čase, kdy se na okna a skleněné plochy práší, vystoupnou na povrch kruhy po leštění. Firma A SERVIS tedy v žádném případě leštidla nepoužívá.

Firma A SERVIS nabízí také další velice kvalitní úklidové služby: čištění koberců a čalounění, mytí podlah a jejich následné voskování, pravidelné úklidy domácností nebo firem, po stavební úklidy např. po rekonstrukcích, odstranění plísní z fasád a aplikaci protiplísňového nátěru LSG.

Čištění koberců nejspolehlivější strojovou metodou v Praze

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí také službu čištění koberců strojovou metodou. Touto metodou jsou čištěny i podlahy. Čištění koberců kotoučovým strojem je nejspolehlivější a nejúčinnější způsob čištění koberců. Ostatní metody čištění koberců jsou velice nespolehlivé. Jen metoda strojového čištění dokáže koberec zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Firma A SERVIS je schopna vyčistit koberce, se kterými si jiné firmy nedokázaly poradit.

02 Koberec_recepce_vyčištěný

Strojové čištění koberců je prováděno pomocí kotoučového stroje, velmi účinné a dezinfekční chemie Bosch RTS a silného třímotorového vysavače.

U čištění je velmi podstatné, kolikrát již byl koberec čištěn a jaká chemie byla použita. Pokud by předchozí čistící chemie nebyla kvalitní, tak může být koberec tzv. zapraný a další chemickou reakcí může dojít k tomu, že vyčištění koberce se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem.

Firma A SERVIS doporučuje svým stálým zákazníkům pravidelné čištění koberců. Toto čištění by mělo probíhat 1x – 2x ročně. V obchodních centrech, školách nebo úřadech, kde je vysoká frekventovanost osob by mělo čištění probíhat častěji. Jen tak bude váš koberec vždy perfektně čistý, ale navíc prodloužíte i jeho životnost.

Související příspěvky

Kde nakoupit elektroniku pod stromeček opravdu výhodně?

redakce

Vysokorychlostní ADSL připojení k internetu i pro Vás

redakce

Když pohovku, tak rozkládací!

redakce

3 x komentováno

Alena Procházková 10. 8. 2016 at 11:08

Dobrý den,
minulý týden jsem si nechala umýt okna od pracovníků firmy A SERVIS LIPKA, a byla jsem velice spokojená jak s přístupem, tak s velmi kvalitně provedenou prací.
Na podzim si nechám okna umýt opět od této firmy.

Alena Procházková, Praha

Odpověď
Pavel GUsta 4. 11. 2016 at 10:46

Dobrý den, poskytujete i pravidelné mytí oken v nějakém domluveném cyklu? Jaká by byla případně cena za pravidelné mytí? Předem děkuji za odpověď. Pavel Gusta

Odpověď
Volša 23. 2. 2018 at 15:33

„bezpečné mytí“ přijde mi to jako vtip, ti kluci jezdí na jednom laně a nemají na sobě sedáky, chybí přilby, atd. snad mají alespoň školení. Firma by se měla zamyslet. Moje parta pracuje tedy rozhodně jiným způsobem, asi ale nemůžeme konkurovat cenou.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.