INSPIRACE

Moderní sklolaminátové květináče zapůsobí

Atmosféru místa vytváří detaily. K prvkům, které dotvářejí pocit z místa, patří bezpochyby i květináče. V současné době existuje mnoho druhů v různých barvách, které se hodí do různých interiérů.

Atraktivní design a skvělá cena

V současné době jsou velmi oblíbením druhem sklolaminátové květináče. Proč? Důvody jsou dva – mají atraktivní design a dají se pořídit za skvělou cenu. Navíc sklolaminátové květináče mohou oživit interiérové prostory ale i exteriér.

Venku vydrží celý rok

Venkovní sklolaminátové květináče mají jednu obrovskou výhodu. Ve venkovních prostorách vydrží po celý rok, nemusíte se tedy trápit s jejich přenášením. Další předností těchto květináčů je hmotnost, která se dle jednotlivých druhů pohybuje mezi 5 -10kg. Nejčastěji se tyto květináče vyrábějí v moderních nadčasových barvách antracit a bílá.

           

V interiéru jsou nedocenitelné

Ze sklolaminátových květináčů se můžou stát exkluzivní designové doplňky každého prostoru především díky jejich vysokému lesku a netradičním tvarům. Sklolaminátové květináče se hodí nejen do kanceláří nebo komerčních objektů, ale výborně se hodí i do domácností.

Nejatraktivnější jsou sklolaminátové květináče v barvách černá,bílá nebo červená.

Originální kousky a široký výběr

Pokud hledáte originální doplněk do zahrady nebo domu, zkuste se zamyslet nad pořízením designově zajímavých květináčů. S výběrem vám může pomoci například specializovaný e-shop www.eshop-kvetinace.cz . Kde naleznete spoustu zajímavých a originálních kousků!

 

 


www.eshop-kvetinace.czSouvisející příspěvky

Bohemiaflex CS navázala spolupráci s řetězcem hobbymarketů Bauhaus

redakce

Specialisté na odstranění graffiti v Brně a aplikaci antigraffiti

redakce

Příroda u Vás doma – hliněné omítky

redakce