INSPIRACE

Nábytek do kanceláří je třeba vybrat pečlivě

 

Naši firmu bylo třeba přestěhovat do nových prostor. Jde o malou firmu, která ale poslední roky celkem prosperuje, a tak jsme se rozhodli zařídit nové kanceláře. Našli jsme volné prostory na dobrém místě u centra města za docela slušné peníze, a tak jsme se mohli pustit do zařizování. Podnikáme s manželkou, a tak jsme se dohodli, že ona bude zařizovat finální úpravy kanceláří – a společně zajistíme objednání svítidel, nábytku a základní vybavení kanceláře.

 

Sehnat kvalitního truhláře bylo nezbytné

Manželka zajistila malíře a také objednala koberce a ostatní nezbytnosti, které byly třeba. Já se rozhodl zařídit nějakého šikovného truhláře, který by zpracoval mou objednávku, nejlépe také navrhl a namontoval nábytek, který byl třeba pro to, aby byla kancelář, kam přijímáme také zákazníky, reprezentativní. Zadal jsem do vyhledávače „truhlářství České Budějovice“ a rozhodl se najít nějaké solidní stránky, které vypovídají o šikovném truhláři. Našel jsem. Truhlářství Benda mě zaujalo nejen referencemi, ale také tím, že nabízí kompletní služby včetně návrhů a montáží nábytku a přesně to jsem potřeboval.

 

Má zakázka byla zpracována rychle a kvalitně

Ozval jsem se tedy na kontakt, který byl na stránkách uveden a setkal se s ochotným a profesionálním přístupem pana truhláře. Mou zakázku zpracoval dle tradičních postupů a celkově jsem byl s přístupem firmy nad míru spokojen. Ono není jen tak sehnat dobrého truhláře, který vám udělá návrh, namontuje kvalitní nábytek, který je podle vašich představ a navíc nebude předražený a udělá seriózní nabídku. Já naštěstí na takového natrefil a tento Truhlář České Budějovice je opravdu Pan Truhlář, kterého mohu jen a jen doporučit.

 

Na vybavení našich kanceláří je radost pohledět

Nechali jsme si tedy na zakázku navrhnout a poté vyrobit kancelářské stoly, krásné police i stolky. Truhlářství České Budějovice nábytek ochotně a rychle zpracovalo a vyrobilo a při montáži byla radost se na zkušenou práci truhlářů dívat. Za přijatelnou cenu mám překrásnou kancelář s kvalitním nábytkem a musím uznat, že jsem si zde nábytek snad takto ani nepředstavoval. I manželka byla nadšená a dodnes, kdo navštíví mou kancelář, chválí provedení stolů a vybavení interiéru. Po dodání drobností na poličky – jako je nábytek, kancelářské potřeby a počítače, vypadal kanceláře prostě dokonale a jsem se svou volbou velmi spokojen.

 

Související příspěvky

Kuchyně z masivu se těší stále větší oblibě

redakce

Dveřní kliky – široký výběr za super cenu

redakce

Zahradní domky – je čas přemýšlet o jejich nákupu

redakce