INSPIRACE

Květináče na zakázku – jediný limit je vaše fantazie!

Krása květin řádně vynikne jen tehdy, mají-li k tomu 3 ideální podmínky. Záleží na vaší péči a na tom v jakém prostředí se rostlina nachází. Třetím kouskem skládačky je správná volba květináče. Pro všechny milovníky květin tu máme zajímavý tip – můžete si nechat vyrobit květináč na míru! Jak a kde?

 

Vy udáváte vzhled, barvu, tvar i velikost

Možná i vy máte podobný problém – máte krásné květiny nebo i malé keře či stromy, chcete si je dát na terasu nebo do jiného atypického prostoru, ale nemůžete protože jste prostě nesehnali ten správný květináč. Běžně jsou k mání jen modely standardních tvarů a velikostí. Pokud chcete něco atypického narážíte na problém. A právě tuto nemilou situaci řeší společnost Bon Appetit s.r.o., která nabízí možnost nechat si vyrobit originální květináč, který bude přesně odpovídat daným potřebám.

 

Maximální spokojenost s tvarem i kvalitou

Vše funguje jednoduše. Stačí kontaktovat firmu Bon Appetit s.r.o., sdělit jim své představy a těšit se na výsledek. Není nutné ale někam volat, stačí navštívit jejich stránky, kde si sami zadáte vámi požadované parametry a nezávazně si necháte květináč nacenit.

Společnost vyrábí sklolaminátové květináče. Tento materiál má řadu skvělých vlastností. Je možné z něj vytvářet nekonečné množství tvarů a vybírat z obrovské palety barev a jejich odstínů. Volit je možné typ povrchu od extra lesklého po super matný. Na sklolaminátových květináčích je úžasné, že se hodí do interiéru i exteriéru. Jedná se o velmi odolný stálobarevný materiál, který vydrží krásný a bez známek opotřebení celou řadu let. Jsou 100% vodotěsné i mrazu odolné, takže mohou být venku celoročně. Povrch květináčů není porézní, díky čemuž se velmi snadno udržuje. Pokud se na květináč dostanou nečistoty, snadno je otřete hadříkem.

Bon Appetit s.r.o. dokáže i pro vás vyrobit atypický květináč, který ozdobí vaši kancelář, byt, terasu či jiné místo. Sklolaminátové květináče najdou uplatnění i v obchodních centrech, na úřadech i v dalších representativních prostorách.

Není třeba už nic jiného dodávat. Pokud si chcete krásu vašich rostlin užít na maximum, podívejte se na www.vyroba-kvetinace.cz a začněte navrhovat! Doporučujeme vám si prohlédnout jejich realizace, určitě to pro vás bude skvělá inspirace.

 

Související příspěvky

Krabice, do kterých zabalíte téměř vše

redakce

Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou

redakce

Díky dryperátoru je prádlo dokonale suché během chvilky!

redakce

1 komentář

Jakub Michalovský 25. 3. 2021 at 9:48

Dobrý den,
poptávám výrobu květináčů na míru, které bychom potřebovali na naši terasu, kde by byly celoročně. Níže posílám rozměry.

1. Délka 200 cm, šířka 60 cm, výška 70 cm
2. Délka 150 cm, šířka 60 cm, výška 70 cm
3. Tvar do L – 1. Délka 400 cm, 2. délka 240 cm, šířka 90 cm, výška 50 cm

Děkuji

Michalovský

Diskuze je uzavřena.