INSPIRACE

Soutěž s KYZLINK architects & interior má svou výherkyni! Co vyhrála a na co se můžete těšit vy všichni ostatní?

KYZLINK architects & interior umí vytvářet moderní interiéry s nejlepšími myšlenkami minimalismu a funkcionalismu, klientům nabízí individuální přístup a moderní návrh interiérů. Společnost nedávno ukončila soutěž o velmi zajímavou cenu. Jak to dopadlo a na co se těšit příště?

 

Výhra jako začátek nového života

Každý účastník soutěže VYHRAJ ODPOLEDNE S BYTOVÝM DESIGNEREM KYZLINK, která probíhala na jaře na facebooku společnosti, musel udělat jediné – odpovědět na soutěžní otázku Proč si myslíte, že byste měl/a vyhrát právě vy? Nejoriginálnější odpověď měla paní Ilona, která odpověděla pokud platí úsloví neštěstí v lásce, štěstí ve hře, pak musím vyhrát právě já. A jak jinak začít než právě kompletní přeměnou interiéru.

 

Jak se výherkyně radovala a co vše získala?

Cena, kterou paní Ilona získala, opravdu stojí za to. Vyhrála totiž architektonický návrh rekonstrukce interiéru. V jejím případě se jedná o rodinný dům ze 70tých let. Dům paní Ilony se nachází v Čebíně, právě zde jí navštívil designér Petr Pospíšil, který na základě představ majitelky navrhl úpravy. Paní Ilona nejvíce chtěla proměnu malé tmavé kuchyňky s terasou na prostornou kuchyň s jídelnou a odpočinkovým koutkem.

 

Jak to dopadlo? Posuďte sami…

Petr Pospíšil navrhl například probourání otvoru mezi kuchyní a terasou a zastřešení terasy po celé ploše, mezi kuchyň a terasu umístil snídaňový bar. Nový vzhled dostal kuchyňský kout i jídelna. Do jídelny se díky promyšlenému návrhu vejde stůl až pro 6 osob. Zajímavostí místnosti je, že se na stropě nachází sádrokartonový rám, za kterým je umístěno osvětlení a nahradí také garnýže. V prostoru vznikl také odpočinkový kout s pohodlnými křesílky a velkoformátovým oknem, které umožňuje výhled do přírody. Z malé tmavé kuchyňky a nepoužívané terasy tedy designér vytvořil příjemné místo pro vaření, stolování i odpočinek.


 

Chystá se další soutěž!

Pro všechny, kdo nevyhráli, tu máme skvělou zprávu. Společnost KYZLINK totiž již v září plánuje další soutěž na facebooku o Architektonický návrh kanceláře nebo domácí pracovny.

Staňte se fanoušky společnosti na facebooku a nenechte si tuto šanci uniknout. Stačí se podívat na tyto stránky www.facebook.com/KYZLINK.architects?ref=hl

 

Související příspěvky

Používáte k čištění a úklidu chemické prostředky? Čistit ale lze i bez chemie!

redakce

Chcete v interiéru opravdu luxusní podlahu s elegancí? Vyzkoušejte italské parkety!

redakce

Největší fakta o plovoucích podlahách, aneb jak dobře je znáte?

redakce