INSPIRACE

Obývací stěny mají své místo i v moderních domácnostech

Většina domácností si při zařizování obývacího pokoje myslí, že obývací stěny se do moderních interiérů už nehodí. Bohužel se jedná jen o hojně rozšířený omyl, protože obývací stěny mají i v moderních interiérech své velké místo. Musí však mít dostatečně kvalitní a originální provedení. Nesmí vypadat stejně, jako před dvaceti lety a stylové provedení je nutné.

 

Stěny z masivu dodají nádech luxusu a elegance

Přírodní materiály a především dřevo mají tu schopnost, že dokáží každé místnosti v interiéru dodat nádech elegance, luxusu a příjemného prostředí. Masivní dřevo je tedy ideálním materiálem i pro obývací stěny. Stěny z tohoto materiálu se najednou stanou ozdobou a dominantou celého interiéru. Každá místnost v domě i bytě by měla mít svou dominantu. V ložnici je to postel, v jídelně jídelní souprava a v obýváku je to právě obývací stěna. Bez ní by obývací pokoje přišly o svou dominantu.

 

Z jakých částí se obývací stěna skládá?

Obývací stěny mohou mít různá provedení, záleží na výrobcích a jejich kreativitě. Existuje ovšem model, který je osvědčený jak v oblasti elegance, tak v oblasti praktičnosti. Uprostřed sestavy na podlaze by měl být TV stolek nebo TV komoda. Komody mají tu výhodu, že se do nich dají uskladnit i další věci. Nad televizí může být police minimálně o stejné šířce, jako televize. Po obou stranách komody pak mohou být skříně, nejlépe s prosklenými částmi na dekorační předměty. Pokud nemáte v obýváku místo na skříně z obou stran, tak stačí jedna. Tato varianta sestav je osvědčená a nadčasová.

 

Kde je ale najít?

Myslíte si, že najít obývací sestavy z masivu je složitý a skoro nemožný úkol? Jestli ano, tak jste na omylu. Stačí se podívat do nabídky NábytekMirek.cz a přesvědčíte se o opaku. Jedná se totiž o specializované truhlářství na výrobu nábytku z masivu a obývací stěny mají v nabídce podstatné místo. Najdete zde hned několik variant provedení stěn a sestav nábytku do obývacích pokojů vždy se skvělým zpracováním a z kvalitních dřevin.

Přesvědčte se sami na www.nabytekmirek.cz

 

 

Související příspěvky

Odolné a funkční podlahy PVC Gerflor

redakce

Krbová kamna

redakce

Investice do nemovitosti je jedním z nejúčinnějších léků proti inflaci

redakce