INSPIRACE

Když pohovku, tak rozkládací!

Pohovky si pořizujeme jako praktický doplněk. Jsou nejen praktické, ale dotvářejí celkový dojem z obytného prostoru. Najdeme je v mnoha domácnostech.

Pokud si pořídíte pohodlnou a ještě k tomu rozkládací pohovku, tak zajistí chvilky pohody a relaxace celé Vaší rodině. Výhodou těchto pohovek je jich rozklad, který Vám umožní pohodlné válení u televize nebo Vám vyřeší problém s uložením Vaší návštěvy. Mechanismy jsou jednoduché a zaručují rychlé rozložení a složení. Rozkládací pohovky mají i úložný prostor, který určitě využijete!

Kvalitní konstrukce ze dřeva zaručuje pevnost těchto pohovek. Matrace jsou vyrobeny z PUR pěny, kde sedací část bývá doplněna pružinami pro ještě komfortnější sezení či spaní. Kvalitní čalouny na pohovkách zaručují snadnou údržbu a dlouhou životnost.

 

Nevšední rozkládací pohovka LUTON

Hledáte nevšední a nápaditou pohovku? Pak je tu pro Vás rozkládací pohovka Luton, která je moderní, barevná a s výraznými vzory. Je možné si vybrat z více barevných kombinací. Čalouněna je kvalitními potahovými látkami vždy v kombinaci bavlny a mikroplyše.

 

Rozložení této pohovky je velice jednoduché a rychlé. Pouhým vysunutím sedáku a položením opěráku vznikne opravdu velké lůžko o velikosti 153x195cm, které Vám zaručí pohodlné odpočívání jak u televize tak i po celou noc. Samozřejmostí této pohovky je i úložný prostor, který najdete pod sedákem.

 

Rozkládací rohová pohovka PRESTO

Potřebujete větší pohovku, která se dá i rozložit? Co pohovka PRESTO? Moderní rohová pohovka PRESTO je rozkládací a dostatečně velká i pro početnou rodinu. Na výběr máte více barevných kombinací. Korpus pohovky je vyroben z eko-kůže, což zaručuje snadnou údržbu. Zbylé části jsou potaženy kvalitní potahovou látkou.

Pokud si chcete u televize pohodlně lehnout, tak rozložení této pohovky je opravdu rychlé, po rozložení vznikne lehací plocha 225 x 150cm. Samozřejmostí je i úložný prostor, který je umístěn pod sedákem u dílu s rozkladem.

Související příspěvky

Když se sen může stát skutečností

redakce

Přestěhujte celou vaši firmu ve velmi krátkém čase

redakce

Je na úklid kanceláří lepší najmout uklízečku nebo zvolit profesionální firmu?

redakce

1 komentář

Ivana 24. 9. 2015 at 12:39

Dobrý den, hledám inspiraci na pohovku do hostovského pokoje. Jde o to že se od nás odstěhovala dcera a pokoj po ní předěláváme na hostovský. Tyto pohovky jsou krásné, ale rozpočet na celý pokoj mám 12000 a chci tam kopit skříň, koberec, stolek a tu pohovku. Takže bych uvítala nějaký tip na obchod kde to koupím za únosnou cenu a zárověň to nebude tuctov
á ikea. Předem děkuji čtenářkám za tipy. Upozorňuji že nech
ci bazarové zboží. Jsem ze Zlína tak tipy na obchody poblíž bych brala.

Diskuze je uzavřena.