MIX OSTATNÍ

Neviditelný plot vám pomůže mít psa a tak i vaši zahradu pod kontrolou!

 

Pes je nejlepší přítel člověka. V některých případech ovšem toto pořekadlo příliš neplatí. Psi jsou přece jenom zvířata. Na zahradě tak může být volně pobíhající pes problémem. Psi totiž velmi rádi hrabou – co když si najdou místo právě na všem záhonku? Nebo se rádi koupou – váš bazén k tomu ale není určen! Či se rádi válejí nebo v horším případě močí na nebo v okolí vašeho nového zahradního nábytku. Pokud nechcete vašeho psíka zbavit svobody tím, že ho uvážete nebo zavřete do kotce, nabízí se i vám jedno velice chytré řešení. Jedná se o moderní neviditelní plot. Jak funguje a co s ním získáte vy i váš pes?

 

Efektivní řešení pro vás i vašeho psíka

Neviditelný plot je jiný název pro speciální elektronický ohradník. Jedná se o důmyslný systém, díky kterému můžete vašemu psovi přesně vymezit hranice, kam na vašem pozemku může a kam je mu vstup zakázán. Spokojenost tak bude na obou stranách. Vy budete mít jistotu, že se váš psík nedostane třeba na záhon či do bazénu a váš pes bude šťastný, protože si bude moci užívat volného výběhu.

 

Jak neviditelný plot funguje?

Systém neviditelného plotu se skládá ze dvou částí. První částí je samostatný ohradník. Jedná se o speciální drát, který je možné zakopat do země, položit volně na zem nebo pověsit na již existující plot. Drát je napojen na vysílač a přenáší jeho signál. Druhou částí je přijímač, který je umístěn na obojku psa.

 

Upozornění, že nemá dělat neplechu

Pokud je vše zapojeno, máte jistotu, že se váš pejsek nedostane do míst, kam nechcete. Pokud má pes na krku obojek a přiblíží se k ohradníku, dostane nejdříve upozornění. Pes je varován pípáním. Pokud toto varování nerespektuje a pokračuje dále, začne speciální obojek vydávat statický impuls. Nemějte ale žádné obavy. Impuls není nijak silný. Psa rozhodně neochromí a nebolí. Jeho smyslem je upozornit psa, že na dané území prostě nesmí chodit.

Psi jsou velmi chytrá zvířata, takže se brzy naučí, kam smí a kam ne. Uvidíte, že brzy už jim postačí jen pouhé pípání.

 

Jaký vybrat?

V současné době je možné vybírat hned z několika druhů elektronických ohradníků. Mezi nejlepší se řadí neviditelný plot pro psy PET at SCHOOL. Tento model má hned několik předností. Obsahuje plně vodotěsný obojek i přijímač. Je možné nastavit aktivační zónu (tedy zónu, ve které bude pes upozorněn pípáním) a to až na 6m od drátu. Skvělé je, že je možné u obojku nastavovat sílu impulsu a to v 8 režimech. Je možné ho použít na tolik obojků, kolik budete potřebovat. Systém je vybaven i indikátory, které signalizují případné porušení drátu.

Více se o neviditelném plotu můžete dozvědět na www.perfectpet.cz

 

 

 

Související příspěvky

 „Mytí a čištění Praha“ – profesionální čištění a voskování podlah

redakce

Představujeme TOProzdily.cz: Nový magazín, který vás v mnohém překvapí!

redakce

„Matrace +postel zdarma (nejen na chatu)“

redakce