INSPIRACE

Masážní křesla jako vaše dvojitá pomoc!

Untitled document

Chodíte z práce unavení? Bolí vás záda od neustálého vysedávání u počítače? Chcete někdy prostě jenom vypnout a relaxovat, ale nemáte čas ani peníze na to chodit do relaxačních center? Řešení se nabízí jediné – pořiďte si vlastní domácí masážní křeslo. Jaké a kde vybrat?

Myslete také na sebe!

Nabídka masážních křesel je široká. Různá křesla mají různé vlastnosti, před jejich nákupem si tedy musíte důkladně promyslet, co od svého křesla vlastně očekáváte. Jedině tak budete spokojeni a své křeslo si maximálně užijete. Při výběru křesla rozhodně vsaďte na odborníky a nechte si poradit!

Váš osobní masér poslouží každý den!

Vaše masážní křeslo můžete používat každý den a jak dlouho chcete, nikdo vás nebude omezovat časem – možná je další členové vaší rodiny – ale to je ten nejmenší problém! Jaké křeslo tedy vybrat? Současná masážní křesla jsou prostě dokonalá. Při masáži budete mít skoro dojem, že vás masírují ruce opravdového maséra. Křesla například využívají 3D technologii skenování těla. Vytváří jeho virtuální mapu a robotické „ruce“ křesla sledují jedinečné obrysy vašeho těla. Dokonce dokáží uchopit i vaše ramena, stejně jako živý masér! Prostě pohádka – masážní křeslo vám zaručí skvělé uvolnění a zvedne vám tak náladu.

  

Odborníci na slovo vzatí

Na prodej masážních křesel se specializuje společnost AFORJET. V jejich nabídce najdete masážní křesla pro domácnosti, ale i masážní křesla do nemocnic, do odpočinkových zón pro zaměstnance nebo i do penzionů (tato křesla jsou vybavena mincovníkem). Společnost je jediným autorizovaným distributorem křesel SANYOPANASONIC a PROFIMEDICA v České republice. Dále nabízí Japonská masážní křesla INADA, masážní křesla INTERACTIVE HEALTH, Masážní křesla HEALER, PRO-MED, která vás svou kvalitou a funkcemi prostě dostanou.

Ilustrační video

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži!

Veškerá nabízená křesla si můžete ještě před nákupem vyzkoušet a to buď v showroomech společnosti nebo přímo u vás doma či v kanceláři! Jedinečnou možnost odhalit kouzlo masážních křesel budete mít i na veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO.  Veletrh začíná 2. a končí 3. 3. 2012, místem jeho konání je PVA EXPO Praha  – Letňany.


Dopřejte si masáž každý den. Více informací najdete na www.dr-med.cz.

www.masaznikresla.cz


Související příspěvky

ePoptávka jako snadná pomoc při hledání čehokoliv

redakce

Nová rustikální kolekce Kährs Da Capo – dřevěné podlahy, které stárnou s noblesou

redakce

Jak zbavit koberec bakterií, roztočů, fleků. Čištění koberců, čalounění Ostrava

redakce