INSPIRACE

Domácí wellness v dnešní době nejsou jen science-fiction!

Patří vaše rodina mezi milovníky wellness center, kde necháváte své tělo relaxovat a odpočívat a jen si užíváte klidu a pohody? Využívali byste nejraději služby wellness center několikrát do týdne, ale vaše časová vytíženost vám to neumožňuje. Řešení může být až překvapivě snadné. Stačí si udělat vlastní wellness v pohodlí svého domova. Ještě před několika málo lety byla tato možnost jen výsadou horních deseti tisíc a podobala se spíše science-fiction filmům. V dnešní době je zařízení domácího wellness nejen možné, ale dokonce snadné.

 

Žádné laciné napodobeniny, ale komfort v profesionální kvalitě

Už rozhodně neplatí tvrzení, že by domácí wellness bylo jen levnou napodobeninou profesionálních center. Jednotlivé druhy výbavy do domácnosti v současnosti dokáží splňovat profesionální nároky a nabízí tedy plnohodnotný komfort. Jen je zapotřebí správně vybrat firmu, která se v této oblasti specializuje a která má ve své nabídce vybavení wellness v dostatečné kvalitě. Takovou firmou na našem trhu je například EuroWellness.

dsc00599--mm800x600

Něco málo o společnosti

Firma EuroWellness je specialistou na zakázkové kompletní realizace balneo, wellness center i rekreačních a lázeňských prostor. A to jak pro komerční, tak pro domácí účely. V obou oblastech má společnost dlouholeté zkušenosti  využívá jen vybavení té nejvyšší kvality. Ke každé zakázce přistupuje firma individuálně a řešení je vždy na míru danému prostoru. Součástí spolupráce je také 3D vizualizace navrženého prostoru. Firma je sama výrobcem wellness vybavení a ve své nabídce má finské sauny, parní sauny, Kneippovy chodníky, vířivky a další zařízení pro komerční i privátní účely.

 

V interiéru i na zahradě

Díky zkušenostem v této oblasti si společnost EuroWellness dokáže poradit s jakoukoliv zakázkou v jakémkoliv prostoru. Záleží tedy jen na vás, zda vás láká sauna a vířivka na zahradě nebo v interiéru domu. Velmi elegantním prvkem v nabídce společnosti jsou také vodní dekorace – stěny a sloupy, které dodají eleganci a vkus každému interiéru.

Detailní nabídku společnosti EuroWellness naleznete na www.spa-virivky.cz.

Související příspěvky

Industriální interiéry jsou hitem posledních několika let

redakce

!!! Bezkonkurenční akční nabídka !!!

redakce

Jak udělat z šedivě chodby honosnou vstupní halu

redakce