INSPIRACE

Chcete si spánek užít na maximum? Vyberte si správné ložní povlečení! Kde?

 

Ložní povlečení je nejen „povlak na peřiny“. Rozhodující je hlavně jeho kvalita, protože ta výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Pokud vyberete vhodné ložní povlečení, máte vyšší záruku toho, že se vám bude usínat snadněji a váš spánek bude příjemný a ničím nerušený. Hlavně na usínání může mít vliv i design povlečení – ten pomáhá navodit pocit klidu a harmonie. Víme, kde si můžete vybrat z celé řady různých druhů moderního povlečení pro děti i pro dospělé.

 

Jak vybírat ložní povlečení

Při výběru ložního povlečení se v první řadě musíte zaměřit na jeho kvalitu – tedy na materiál, ze kterého je vyrobeno. Vybírat je možné ložní povlečení z různých materiálů – mezi nejpopulárnější patří povlečení z bavlny (nejlepší je hladká bavlna) a mikrovlákna, protože tyto materiály udržují stálý tepelný komfort, jsou prodyšné a hlavně se vyznačují dlouhou životností. Oblíbeným materiálem je také krep. Největší výhoda tohoto materiálu je v jeho lehkosti a v tom, že se nemusí žehlit. Spánek si můžete ale užít i v luxusních materiálech jako je satén – ten je velmi příjemný na pokožku. Milovníci tepla by potom měli vsadit na povlečení z flanelu, který patří k nejhřejivějším materiálům. Povlečení vybírejte i podle designu, ten by měl ladit se stylem ložnice.

 

Kde vybrat?

Jestliže chcete mít jistotu kvality, je nutné, abyste povlečení do postele vybírali výhradně u prověřených prodejců, kteří garantují nejvyšší kvalitu. Bohatou nabídku najdete ve specializovaném internetovém obchodu domacipohoda.cz, který nabízí moderní ložní povlečení z různých materiálů a v atraktivních designech, které rozhodně potěší.

 

Zajímavé designy pro všechny

V nabídce najdete klasické povlečení v moderním provedení pro dospělé a potěší i bohatá nabídka povlečení pro děti. Dětem můžete pořídit povlečení s designem jejich oblíbených hrdinů jako jsou Minnie, Mickey Mouse, Hello Kitty, Spiderman, Barbie a další. Obchod nabízí i takové speciality jako je luxusní bavlněné povlečení s výšivkou PERKAL nebo povlečení ze 100% egyptské bavlny v moderních barvách a mnoho dalších. Vybírat je možné z mnoha atraktivních vzorů jako jsou pruhy, květiny, kruhy, abstraktní obrazce a další.

Vyberte si z bohaté nabídky na domacipohoda.cz i vy.

 

Související příspěvky

Bambus za každou postel

redakce

Nářadí, spojovací materiál, upevňovací techniku a mnohem více, koupíte na jednom místě!

redakce

Vylaďte si vchodové dveře k dokonalosti

redakce

1 komentář

Karol 13. 11. 2014 at 16:24

S týmto článkom sa môj názor na kvalitný spánok stotožňuje s Vašim. Na mňa osobne pôsobí kvalitné ložné povlečení pozitívne a každý večer sa teším do mojej postele, pretože to u mňa vyvoláva harmóniu.

Diskuze je uzavřena.