INSPIRACE

FAKRO CZECH s.r.o. se zúčastnila prestižního veletrhu FOR ARCH!

 

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH se konal ve dnech 17.-21. září 2013 v Praze-Letňanech 24.. Tento prestižní veletrh každý rok zaznamená úspěch a navštíví ho tisíce návštěvníků z řad odborníků i laické veřejnosti. Tématem letošního ročníku FOR ARCH pro rok 2013 byly Rekonstrukce a revitalizace. I společnost FAKRO CZECH s.r.o. se měla čím pochlubit.

 

Představila zajímavá řešení

Generálním partnerem letošního ročníku veletrhu byl program Nová zelená úsporám. Samozřejmě, že i výrobky od FAKRO jsou do toho programu také zařazeny. Více se můžete dozvědět na www.fakro.cz

 

Společnost FAKRO na veletrhu představila okno do plochých střech D_F s inovativním zasklením a moderním vzhledem. Úspěch zaznamenala i markýza AMZ Solar, která funguje na solární pohon a její výhodou je, že může být ovládána ve třech režimech, při čemž jeden z nich je automaticky řízen intenzitou slunečního svitu.

 

Velkou pozornost zákazníků zaznamenalo také velké dvoukřídlé balkonové okno FGH-V Galeria. není novinkou, že v poslední době roste zájem o energeticky úsporné a pasivní stavby. V v tomto ohledu má společnost FAKRO. Je to hlavně super energeticky úsporné střešní okno FTT U8 s pasivním čtyřsklem, které je v současnosti nejteplejším střešním oknem dostupným na trhu!

 

Více informací o výrobcích společnosti najdete na www.fakro.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Jak účinně zabezpečit dům?

redakce

I ve sprchovém koutu si můžete užívat relaxaci

redakce

Střešní okna FAKRO a jejich materiálové variace jistě potěší!

redakce