INSPIRACE

Design je pro mne důležitý

Bydlíme v hezkém rodinném domě, který jsme dostali darem při naší svatbě s manželem. Dlouho jsem procházela místnostmi a přemýšlela, co kde jak vyladit, aby byl interiér útulný a příjemný na pohled. Protože vybavení uvnitř je přeci jen už starší a pořád se mi zdálo, že něco naší domácnosti přeci jen chybí, rozhodli jsme se pro kompletní obnovu interiéru. Pořídili jsme si nějaký nový nábytek a toho starého se zbavili, také jsme chtěli nově vymalovat a pořídit nové vypínače a zásuvky, protože ty staré byly mnohdy ulomené anebo jinak rozbité a také už ztratily svou barvu.

 

Obnova interiéru byla na místě

Do obnovy interiéru jsem se pustila s chutí, manžel nechal výběr převážně na mě, na něm zase závisela instalace nově pořízených věcí. Neřekli byste, jaké zásuvky a vypínače lze sehnat. Já jsem se nadchla při pročítání sortimentu firmy Repam elektro. Na tuto firmu jsem nepřišla náhodou při hledání frází jako zásuvky a vypínače České Budějovice, doporučil nám ji náš švagr, protože když rekonstruoval dům, potřeboval sehnat elektroinstalační materiál a nemohl si Repam vynachválit.

 

Maličkosti znamenají pro interiér mnoho

Vím totiž zcela jistě, že celkový vzhled a ráz interiéru tvoří právě maličkosti a detaily a dokáží opravdové zázraky. Výběr vhodných spínačů a zásuvek tak byla pro mne otázka vkusu a doladění našeho vnitřku domu do dokonalosti. Překvapilo mne, kolik různých druhů a hezkých tvarů vypínačů firma Repam nabízí. Virtuální studio vypínačů ABB jsem nalezla celou škálu různých provedení vypínačů, bylo možné si vybrat z patnácti druhů designových řad. Vypínače jsem nevybrala jen klasické, velmi mě zaujaly také ty s praktickou funkcí stmívání do obýváku a barevně podsvícené vypínače do naší teď již vzdušné a moderní kuchyně.

 

Vybírala jsem z široké škály designů

Objednali jsme vypínače a zásuvky z pohodlí domova a já se těšila, až budou zdobit náš interiér. Dnes, když se řekne vypínače a zásuvky, rozhodně se tím nerozumí materiál jednoho tvaru a barvy. Pomalu jsem si nemohla vybrat, jak široká nabídka firmy Repam byla. Nakonec jsem zvolila dobře. Manžel zásuvky a vypínače namontoval a mne jejich vzhled a moderní kvalitní materiál opravdu mile překvapil. Navíc ani ceny nebyly vůbec špatné a vypínače i zásuvky jsme měli doma velmi rychle od jejich objednání.

 

Mohu jen doporučit

Pokud sháníte elektroinstalační materiál, zásuvky či vypínače a nechcete nic obyčejného a nekvalitního, určitě mohu firmu Repam, od které jsme pořizovali my, vřele doporučit každému. Malý detail umí vytvořit v interiéru pomyslnou třešničku na dortu, nemluvě o funkčnosti nových zásuvek i vypínačů a jejich moderním vzhled. Obnova interiéru proběhla úspěšně a musím říct, že je taková obnova čas od času důležitá, hned se zase bydlí lépe a je to příjemná změna.

Související příspěvky

Spánek jako na obláčku

redakce

Retro je in i v bytovém designu

redakce

Elegantní řešení nejen pro zahrady

redakce