INSPIRACE

Luxusní podlaha ve Vaší domácnosti snadno a rychle? Jde to!

V podvědomí veřejnosti ještě stále přetrvává omyl, že nákup luxusních věcí je složitá a drahá záležitost. Toto pravidlo v některých oblastech stále platí, ne však u podlahových krytin. V dnešní době můžete pořídit i luxusní podlahové krytiny s vynikajícími vlastnostmi a moderním vzhledem velmi snadno. Nemusíte už zbytečně čekat.

 

 

Plovoucí podlahy jsou hitem. Které jsou ale dostatečně kvalitní?

O tom, že plovoucí podlahy jsou v současnosti nejoblíbenějším druhem podlahové krytiny, nemůže být pochyb. Mezi ty, které splňují i ty nejnáročnější parametry, jako zdravotní nezávadnost, vysokou protikluznost, odolnost proti poškození či opotřebení, rozhodně patří vinylové plovoucí podlahy. Specialistou na tento druh podlah je na našem trhu společnost Fatra a.s.

 

Luxusní vinylová plovoucí podlaha nese název FatraClick

Společnost Fatra a.s. je jedničkou ve výrobě vinylových podlahových krytin. Mezi nejprestižnější produkty této společnosti patří vinylová plovoucí podlaha FatraClick. Svou oblibu si tato podlaha získala pro snadnou údržbu i proto, že dokáže splnit i ty nejnáročnější zátěžové nároky. Je vysoce odolná proti opotřebení a jistě oceníte i nízkou úroveň hluku, kterou zaručuje. Podlahy FatraClick poskytují možnost zabudování podlahového vytápění. Pokud patříte mezi milovníky přírodních materiálů, jistě vás potěší, že podlahy FatraClick si zachovávají vlastnosti dřeva jako je teplo a útulnost.

 

Základem jsou kvalitní materiály

Plovoucí podlaha FatraClick se skládá z několika vrstev. Tou spodní je dřevěná deska, která je na spodní straně opatřena izolační vrstvou korku. Vrchní část potom tvoří odolná, designová, vinylová vrstva. Velkou předností vinylové plovoucí podlahy FatraClick je její snadná pokládka. Podlaha je vybavena zámkovým systémem Uniclic® a instaluje se bez lepidla, pouhým seskládáním a „zakliknutím“ do sebe. Po podlaze je možné chodit během instalace i ihned po ní.

Fatra, a. s. nabízí hned několik moderních vzorů. Atraktivní design podlah dokonale imituje nejen dřevo ale například i kámen. Kompletní informace najdete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Je ratanový nábytek vhodnou volbou i pro menší terasy a balkony? ARTIKA rozhodně ano!

redakce

Podlaha v dekoraci kamene se těší stále větší oblibě

redakce

Buď sám sobě makléřem

redakce