Search

Den dřevostaveb – záleží pouze na vás, jakou si zvolíte dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017

Asociace dodavatelů montovaných domů bude v říjnu aktuálního roku 2017 pořádat akci pro všechny příznivce dřevostaveb, především však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují. Jedná se již o čtvrtý úspěšný ročník zajímavé marketingové akce známé pod názvem „Den dřevostaveb 2017“, jejímž cílem je propagovat u širší veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i prozatím pouze rozestavěné stavby všech členských firem ADMD.


„Den dřevostaveb 2017“ se bude konat v sobotní den


7.10. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin,kdy budou otevřeny a zpřístupněny pečlivě vybrané vzorové, referenční a taktéž rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé naší České republiky.

Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít své heslo: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem této akce je poskytnout Vám komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co možná nejvíce Vám prezentovat a představit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a také samotnou technologii výstavby.

Den dřevostaveb 2017 Vám poskytne ucelenou možnost si tyto domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, pečlivě prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od zkušených profesionálů z jednotlivých firem všechny důležité informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, způsobech financování, průběhu celého stavebního řízení a časovém harmonogramu vytvořené zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.  Jinými slovy se dá o tomto říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v rámci celé ČR.

Do akce se svými vzorovými dřevěnými domy se zapojí větší část členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci přesného dne 7. 10. 2017 navštívit se bude pohybovat okolo třiceti. Podrobnější přehled a jednotlivé charakteristiky staveb, včetně všech adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, je zveřejněn i na internetových stránkách www.DenDrevostaveb.cz , kde se také můžete dozvědět podrobnosti o podmínkách soutěže, která bude probíhat na sociální síti Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů.

Jedním z mnoha míst, kde si budete moci podrobněji prohlédnout více domů najednou, je tzv. Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně ( hned vedle areálu známého výstaviště BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven opravdu pestrý doprovodný program včetně kvalitního občerstvení. Většina společností, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky nejrůznější překvapení, např. slevové akce nebo nejrůznější soutěže.

Věřím, že akce přinese všem zájemcům o montované domy, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení všech dostupných informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o kvalitách dřevostaveb. Den dřevostaveb 2017 jistě také navýší již dnes kladné povědomí o dřevěných montovaných domech realizovaných právě členy Asociace dodavatelů montovaných domů.

Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě této zajímavé prohlídky vzorových domů nakonec rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle – můžete se již o prázdninách následujícího roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nově zhotovené dřevostavbě.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *