INSPIRACE

Chcete nové dveře, ale nevíte od koho? Pak zvolte společnost CAG s.r.o.!

Chystáte se domů pořídit nové dveře, ale nevíte, komu se můžete svěřit? Pak se obraťte na společnost CAG s.r.o. Ta totiž vyrábí a prodává interiérové dveře v mnoha modelech a dekorech. Naleznete u nich jak dveře protipožární, tak i vstupní bezpečnostní dveře do Vašeho bytu.

 

Poradí s výběrem jak osobně, tak na internetu
Poradí s výběrem osobně i přes internet, a to se jen tak nevidí. Pokud nemáte čas navštívit některou z jejich specializovaných kamenných prodejen (právě pro vás připravují již třináctou), pak Vám pomohou poradit přímo přes internetové stránky, kde můžete i zadat i nezávaznou poptávku nebo si přibližnou cenu spočítat připravenou kalkulačkou.

                      

Český výrobek, česká kvalita
Společnost CAG s.r.o.  je zcela českou společností, prodávající ryze české výrobky. A právě díky nim se potvrzuje známé rčení o zlatých českých ručičkách. A není divu, jelikož vlastní i certifikát o systému řízení jakosti. Nemusíte se tedy obávat ani o kvalitu výrobků ani o případné řešení reklamací. Za zmínku jistě stojí také mnoho výhod nákupu českých dveří přímo od výrobce, mezi které patří například dodání zboží ve velmi přátelských termínech, které Vás zaručeně potěší, a v neposlední řadě i možnost upravit si vlastní požadavky na dveře jinak, než se nabízí běžně v katalogu.

Odborná montáž, kvalifikovaní pracovníci
Samozřejmostí je také to, že společnost CAG s.r.o. zaměří stavební otvory a následně provede odbornou montáž výrobků a to jedině kvalifikovaným pracovníkem. Za dobu své působnosti na trhu nasbírali nespočet zkušeností a ty také náležitě využívají. A je to vidět. Získávají si stále více spokojených zákazníků, kteří se k nim vracejí s úsměvem na tváři.

Více informací naleznete na www.novedvere.cz.

 

 

Související příspěvky

Připomeňte si u sebe doma zapomenutou tradici patronky Českých zemí

redakce

Údržba plastových oken je velmi důležitá pro jejich správný chod

redakce

Jak zvýšit zabezpečení dveří proti vloupání?

redakce