FINANCOVÁNÍ

Chcete mít opravdu dokonalé zateplení? Nezapomínejte na stropy!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

FOUKANÉ IZOLACEDíky zateplení domů můžete ročně ušetřit až několik tisíc korun za vytápění. Mnoho lidí se diví, že když nechali zateplit celou fasádu, tak úspora není taková, jakou si představovali. Vysvětlení je jednoduché. Teplo, které v domácnosti vytvoříme stoupá vzhůru a jestli jste zapomněli na zateplení stropu, nikdy nebudou úspory za vytápění maximální.

Nepodceňujte význam zateplení stropů a půdních prostor

Zateplení půdních prostor má v celkovém systému zateplení významnou roli. Fyzikální zákony jasně říkají, že teplý vzduch stoupá vzhůru. Pokud tedy nechcete, aby tento ohřátý vzduch unikal z domácnosti, určitě o zateplení půdních prostor začněte uvažovat. Důležitá je především volba správné metody, která dosáhne opravdu vynikajících výsledků. V této kategorii je na absolutním vrcholu zateplení pomocí foukané minerální izolace. Díky této metodě dosáhnete opravdu maximálního zateplení s minimálními úniky tepla.

           

Proč je tato metoda tou pravou?

Foukaná minerální izolace je unikátní metoda pro zateplení půdních a střešních prostor. Aplikace minerální vlny se provádí hydraulicky, pomocí hadice. Tato hadice je napojena na  aplikační stroj s materiálem umístěném na nákladním automobilu, který stojí před stavbou. Materiál nepřijde do kontaktu s ničím jiným, než s korbou auta a místem určení. Při této metodě nevznikají žádné odřezy ani zbytky a veškerý materiál, který si zaplatíte, bude sloužit k izolaci. U jiných metod vznikají odřezky a odpady, u této nikoli. Tato metoda také zabraňuje vzniku tepelných mostů, kterými by unikalo teplo. Protože je materiál dopravován přímo na zateplované místo pomocí hadic, nevzniká na stavbě ani v jejím okolí žádný odpad. Tuto metodu zateplení můžete využít i za plného chodu budovy.

Více informací o tomto unikátním systému naleznete na www.foukaneizolace.cz

Související příspěvky

Hypotéku lze vyřídit velmi snadno! Nechte si poradit!

redakce

Realizovat své vlastní bydlení můžete i díky půjčce

redakce

Vybavte svůj domov nábytkem s nádechem exotiky

redakce