FINANCOVÁNÍ

Peněženky slaví – výprodej u Ano nábytek!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

ANO nábytekAno, je to tak – peněženky mají aktuálně megapárty. A že mají z čeho slavit – rozhodně z úspory, která vznikla při nákupu nábytku z kategorie Výprodej nábytku. Další bombastickou zprávou je, že nábytek máte do 3 dnů doma, jelikož je vše skladem a netrpělivě čeká na odeslání. To je ten důvod, pro nakupovat nábytek u společnost Ano nábytek – ušetříte a nemusíte nesmyslně čekat.

 

No, nenaštvalo by vás to?

Určitě se to stalo i vám nebo vašim známým – vidíte v obchodě skvělou nabídku skříně nebo stolu, její cena je podle zaměstnanců obchodu naprosto perfektní. A prý jde o poslední kusy! Proto neváháte a kupujete. A pak se doma ze zajímavosti podíváte na nábytek na internetu a – světe div se – standardní cena je o 1000 Kč nižší. Znáte to, viďte? To je přeci k vzteku! Chcete se této pasti některých prodejců vyhnout? Zvolte výprodej nábytku u společnosti Ano nábytek!

 

Sleva nábytku 20% a více!

Neutrácejte zbytečně moc, když nemusíte. Aktuálně můžete využít výprodejových slev, které jsou často vyšší než 20% – například rohová sedací souprava VANJA aktuálně stojí pouze 13 277 Kč. Ušetříte na ní z původní ceny hned 8852 Kč, což je sleva hned 40%! Podobně můžete výhodně vybrat postele, obývací stěny, skříně, stolky i poličky a další nábytek.

 

Za 48 hodin máte nábytek doma

A zpravidla nejpozději za 48 hodin u vás doma zvoní kurýr a veze vám váš nový nábytek. „Cože? To už to přišlo?“ říkáte si v duchu. Ano – zboží odesíláme co nejrychleji to jen jde. Tak přesně z těchto důvodů je vhodné říci své „ano“ Ano nábytku.

 

Více informací naleznete na www.ano-nabytek.cz

Související příspěvky

Hypotéka snadno a bez problémů?

redakce

Starosti s hypotékou? Nechte je na jiných!

redakce

Revoluční způsob jak splácet dům – Chytrý nájem

redakce