DŮM

Žhavá novinka v sortimentu Dantex!

Společnost Dantex – specialista na bytový textil – rozšířila v nedávné době svůj sortiment. Tentokrát se díky Dantexu můžete zabalit do tepla.

 

Měkká a hřejivá

Společnost nově do svého sortimentu zařadila exkluzivní deky z mikrovlákna, které jsou výjimečné svým vzhledem i vlastnostmi. Nové deky z mikrovlákna mají příjemné delší chlupy, které jsou velmi podobné ovčí vlně – tím pádem jsou příjemné na omak, měkoučké a hřejivé. Takže pokud se chcete zabalit do teplíčka, není pro vás lepší volba. Deky z mikrovlákna mají totiž jedinečný termo účinek, takže jsou ideální pro sychravé zimní večery.

Snadná údržba, velký rozměr

Oproti konkurenčním dekám nají deky z mikrovlákna jednu obrovskou výhodu. Nepouští totiž vlákna a jsou velmi snadno udržovatelé. Deky také velmi rychle usychají! Určitě vás potěší i jejich rozměr – 150 x 200 cm! Prostě se do nich zabalíte!

Barevné variace

Deky z mikrovlákna od společnosti Dantex jsou také k dostání v několika barevných provedeních. Vybrat si můžete z barev: šedá, zelená, smetanová, písková nebo terakota. Záleží pouze na vašem vkusu.

Skvělá cena

Společnost Dantex pro vás ve spojení s těmito dekami připravila i malý vánoční dárek. Všechny deky z mikrovlákna můžete nyní koupit za skvělou cenu 690Kč. Tak na co ještě čekáte!

Deky i ostatní sortiment společnosti Dantex si můžete prohlédnout a objednat v internetovém obchodě http://bytove-doplnky.dovasehobytu.cz .

 

 

 


Související příspěvky

Tepelná čerpadla od značky Nibe

redakce

Máte strach z letních veder?

redakce

Jaký internet je pro domácnost nejvhodnější

redakce