DŮM

Venkovní rolety? Ušetření tepelné energie!

 Přemýšlíte o zakoupení venkovních rolet, ale stále nemáte dost důvodů proč do toho jít? Pak Vám tímto jeden přidáme. Venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie a každý si tak spočítá, že radost budete mít nejen Vy ale i Vaše peněženka.  


Potvrzeno výzkumy
I výzkumy potvrdily, že rolety přináší velmi zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré stavby nižší přibližně o 40% a to už je opravdu co říct. Podobně je tomu i u oken dnešní generace nebo u nízkoenergetických domů, které jsou v dnešní době v oblibě, kde rolety zlepšují tepelnou izolaci přibližně o celých 25%. Za rok se tak dá ušetřit pěkná suma peněz, které můžete využít na něco jiného.


A od koho si kvalitní venkovní rolety zakoupit?
Dobrým krokem k nákupu venkovních rolet bude zajisté oslovení společnosti ALUROL®. Venkovní rolety Alurol jsou velmi kvalitní, jelikož jsou vyrobeny z materiálů od renomovaných evropských firem a za zmínku stojí i precizní práce odvedená skvěle vyškoleným týmem pracovníků.


Mnoho zkušeností, mnoho referencí
Společnost ALUROL®spol. s.r.o. zahájila v roce 1991 jako první v ČR výrobu venkovních rolet a není tak pochyb, že od té doby nasbírala mnoho zkušeností, které aktivně uplatňuje. I v dnešní době se nic nemění a zaujímá čelní místo mezi předními výrobci tohoto sortimentu u nás. Nechybí ani nespočet referencí, která má společnost ALUROL® na svém kontě.

Pro více informací navštivte jejich oficiální stránky, a to www.alurol.com.

 

 


Související příspěvky

Společnost Fakro byla i na veletrhu v Londýně

redakce

Jak se staví srubové domy na klíč?

redakce

Připravte se na zimu a ušetřete náklady za vytápění

redakce