DŮM

Technologie Profi FARADAYUS – bezpečná ochrana proti elektrosmogu

Negativní vliv okolí na náš organismus se neustále zvyšuje, a proto je potřeba se účinně bránit. Jedním z nepřítelů našeho zdraví je i elektrosmog, proti němu se ale bránit lze a dokonce velmi jednoduše.

Jak a proč?

Elektrosmog je vlastně elektromagnetické pole, které je vyvoláno činností elektrických zařízení pod napětím. Zdrojem elektrosmogu jsou například mobilní telefony, televize, různé elektrické přístroje a samozřejmě i vedení vysokého napětí. Počet těchto přístrojů neustále roste a s tím roste i negativní vliv elektrosmogu na náš organismus. Bylo prokázáno, že elektrosmog může být příčinou vzniku bujení nádorů, oslabení imunity, narušení bioritmu nebo zhoršení paměti a koncentrace.

Ochrana snadno a rychle

Ochrana interiéru budov  proti elektrosmogu působícího z vnějších zdrojů, který proniká i do našich obydlí je naštěstí jednoduchá, stačí zvolit správný prostředek. Tím je technologie Profi FARADAYUS, kterou na český trh přináší specialista na stavební hmoty společnost PROFI am BAU CM.

Jak technologie Profi FARADAYUS funguje?

Technologie Profi FARADAYUS je tvořena řadou několika produktů  (omítka, lepící a stěrková hmota do zateplovacích systémů a renovační stěrka pro rekonstrukci vnitřních omítek), které pomáhají chránit před škodlivými účinky  elektrosmogu na náš organismus. Hodí se pro použití jak v interiéru tak i exteriéru. V interiéru se lze zaměřit zejména na individuální ochranu obytných prostor před působením elektrosmogu z vnitřního prostředí.

Doložená vysoká účinnost

Technologie Profi FARADAYUS snižuje až o 99,99 % elektromagnetické záření, které

se šíří z venkovního nebo vnitřního prostředí. Tuto účinnost potvrzují dva certifikované rakouské a německé zkušební ústavy (Österreichisches Institut für Baubiologie und –ökologie, Universität der Bundeswehr München).

Myslete na své zdraví! Podívejte se na nabídku společnosti PROFI am BAU CM na www.profiambau.cz a začněte se účinně chránit s technologií Profi FARADAYUS.

Související příspěvky

Klimatizace Toshiba do kanceláře i domácnosti od Jetiklima

redakce

Co vše budete potřebovat při rekonstrukci půdy?

redakce

Téměř neviditelné topení

redakce