DŮM

Solární ventilace společnosti PAVLŮ – Complex, s.r.o. dokáží i v zimě větrat bez úniků drahocenného tepla

 

Společnost PAVLŮ – Complex, s.r.o. přináší zcela revoluční novinku pro všechny interiéry, které potřebují řešit otázku správného větrání interiéru. jedná se o solární ventilace. Větrání a výměna vzduchu je potřeba provádět pravidelně, aby vzduch nevlhnul a nebyl vydýchaný. Jenže okny vniká dovnitř vzduch velmi studený. Zvyšují se tedy náklady na vytápění, protože místnosti při větrání vychladnou. Solární ventilace dokáží místnosti účinně větrat, přivádět čerstvý vzduch. To vše jen díky využití solární energie, která je zdarma.

 

Základem všeho jsou unikátní panely

Celou funkci větrání interiéru zajišťují především solární panely. Ty jsou konstruovány zcela unikátním způsobem. Připevní se na fasádu, na stěnu místnosti, kterou chcete s jejich pomocí větrat. V případě, že není možnost v dané místnosti montáž provést na fasádě, umožňuje se individuální řešení na střeše. Panely jsou tvořeny dvěma základními částmi. Větší část panelu tvoří solární absorbér vzduchu. Ten má hlavní funkci v zachytávání vzduchu zvenčí a jeho ohřátí, aby do místnosti nešel v zimě studený. Do místností je vzduch ze solární ventilace vháněn pomocí ventilátoru. Jeho pohon zajišťuje fotovoltaický panel, který tvoří druhou část solární ventilace. Provoz je tedy bez nákladů.

 

Vše můžete regulovat a nastavit

Součástí solárních ventilací je také regulátor teploty a intenzity větrání. Na něm si můžete nastavit intenzitu větrání přesně tak, jak vám bude vyhovovat. Některé druhy solárních ventilací dokáží také odsávat vlhký vzduch z místnosti. jedná se o panely SolHeat. Funkce větrání a vpouštění vzduchu do místnosti zůstávají zachovány. Navíc tyto panely ale dokáží z místností odsávat vlhký a starý vzduch, aby byl vzduch v místnosti ještě kvalitnější.

 

Detailní informace a nabídku solárních ventilací najdete na www.solarniventilace.cz.

 

 

Související příspěvky

KS QUADRO ETRONIC – revoluční řešení

redakce

Stříkaná izolační pěna

redakce

Spolehlivé čerpadlo pro zahradu, chalupu i bazén

redakce