DŮM

Revitalizace zábradlí jedině s Dastech.cz

Zábradlí správného výběru může být ozdobou a zpříjemnit cestu po schodech, která je pro většinu lidí každodenní záležitostí. Vstup do Vašeho domova bude pro každého návštěvníka mnohem příjemnější, pokud si vyberete z pestré škály madel zábradlí od společnosti Dastech.cz.

Výhodná koupě

Staré a nevzhledné kovové zábradlí mnoha panelových domů lze oživit a zmodernizovat, protože každý z nás má rád hezké prostředí, ve kterém se pohybuje. Předělávat zábradlí v celém domě je velice nákladné a neefektivní řešení. Novou povrchovou úpravou stávajícího zábradlí a osazením madel získáte za rozumné náklady velmi výrazného efektu.

A do nového!

Společnost Dastech je specialistou na zábradlí a nabízí také revitalizaci madel v panelových domech. Staré zábradlí dostane po zásahu odborníků úplně nový náboj. Po krátké rekonstrukci budou zábradlí v celém Vašem domě zdobit madla, která máte možnost zvolit z mnoha rozličných barev i materiálů. V nabídce jsou celoplastová a dřevěná madla, dřevěná madla s dekorativní PVC folií a žhavou novinkou jsou PVC madla. Navíc široké spektrum barevných odstínů madel zaručuje, že změnu ve vašem domě každý okamžitě zaregistruje.

Sáhněte po zábradlí revitalizovaném

Zábradlí ve Vašem domě by mělo být samozřejmě hezké, ale také bezpečné.V mnoha domech jsou původní madla odlámaná a rohy jsou tak obnažené. Pokud chcete mít pěkný a bezpečný vstup do Vašeho domova, rádi Vám nabídneme řešení. Pro výběr barev, detaily o materiálech, cenovou nabídku či více informací navštivte www.dastech.cz.

Související příspěvky

Zateplením stropu skoncujete s horkem v interiéru a hned dvakrát ušetříte

redakce

Vinylové podlahy jsou zárukou vysoké odolnosti i příjemného vzhledu

redakce

ASIO, spol. s r.o. nabízí prvotřídní čističky odpadních pro rodinné domy

redakce