DŮM

Systém MAGMARELAX je v oblasti zateplení světovou jedničkou!

Stavební sezóna se již naplno rozjela a proto je nejvyšší čas se zamyslet na tím, jaké byly vaše loňské náklady na vytápění domácností. Náklady za energie stále rostou. Jestli nechcete neustále zvyšovat své náklady, zbývá jediná možnost. Zateplit.

 

Jak efektivně zateplit a neutratit příliš?

Často se vedou diskuze o tom, která z mnoha variant zateplení je nejúčinnější. Mezi nejdůležitější kritéria se řadí především návratnost investice. Možná budete překvapeni, ale v tomto porovnání nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Správným řešením je zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až třetinu nákladů na topení. Přitom investice představuje pouze několik desítek tisíc korun. Doba návratnosti tedy nepřesáhne pět let!

 

Systém MAGMARELAX® je na našem trhu ověřenou kvalitou

Proč je zateplení půdy tak účinné? Vzpomeňte si na základní školu a na první hodiny fyziky. Teplo se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká pryč. Tímto způsobem nám uteče až třetina tepla mimo vytápěný objekt.

Velmi elegantní způsob zateplení podlahy na půdě představuje systém MAGMARELAX®. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo skla. Roztavením horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi.

 

Vysoká protipožární a protihluková odolnost

Z hlediska požární odolnosti má minerální foukaná izolace výhodu v tom z podstaty základního výrobního materiálu. Tím je čedič nebo křemík a oba materiály jsou nehořlavé samy o sobě. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se fouká ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina.

Stropní systém MAGMARELAX® vám nabízí třetí možnost zateplení stropu, kde se na vaší stávající podlaze vytvoří nová podlaha z OSB desek, která se následně zafouká a uzavře.

MAGMARELAX® vyplní prostor téměř dokonale a je tak dokonalou bariérou úniku tepla. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

Mezi dalšími vlastnostmi systému MAGMARELAX® najdeme nesléhavost, neváže vodu a odolává plísním i hlodavcům.

 

Komfort v zimě i v létě
Systém MAGMARELAX® oceníte nejen v zimě, kdy objekt vytápíte, ale také v létě. Za horkých letních dnů se střecha rozpálí a teplo sálá dále do interiéru. Jenomže silná vrstva kvalitní minerální izolace nedovolí teplu prostoupit do obytných prostor. Teplý vzduch je odvětráván mimo konstrukci střechy. I za tropických veder zůstane byt velmi dobře obyvatelný.

Za třeskutých mrazů přijde ke slovu jiný efekt. Teplý vzduch ve vytápěných místnostech je lehčí a již víte, stoupá vzhůru. Foukaná minerální izolace MAGMARELAX® zabrání tomuto úniku a ušetří ročně, podle velikosti domu, i desítky tisíc. Vše je hotovo za několik hodin bez hluku a nepořádku za plného chodu domácnosti.

Není čas ztrácet čas!
Objednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku s obchodním poradcem a zjistěte, co můžete udělat pro váš dům. Stavební sezóna je již v plném proudu a kapacity se plní.
Navíc máme pro vás řadu bonusů – získáte 23% slevu na jedničkovou ekologickou izolaci MAGMARELAX® ECO a odbornou energetickou prohlídku celého domu ZDARMA!

 

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

 

Související příspěvky

Porazte i nejodvrácenější stranu stěhování!

redakce

Markýza nemusí být pouze pro letní zahradu

redakce

Ochraňte svůj domov před loupežemi v letní sezóně

redakce