DŮM

Jak prodloužit životnost svému vozidlu? Známe způsob

Vozidlo se stává nedílnou součástí rodinného i osobního života, bez něhož by nebylo možné se nastavenému tempu přizpůsobit. Je tedy důležité k němu přistupovat se vší péči a snažit se prodlužovat jeho životnost na maximum. Jedním z faktorů ovlivňující celkovou kondici vozidla je ochrana před klimatickými podmínkami a změnami počasí. Ještě donedávna se v této oblasti objevovaly klasické zděné nebo betonové garáže. Moderní doba však pokročila a předkládá všem zájemcům o rychlé a cenově dostupné řešení parkovacího místa na první pohled obyčejný přístřešek pro auto.

 

Přístřešek pro auto konstrukce

Základem přístřešku pro auto je obvodová konstrukce tvořící pilotní prvky pro ukotvení zastřešení. Ve své podstatě se jedná o otevřený prostor, který lze z některých stran opatřit designově přijatelným ostěním. Nosné sloupy jsou propojené příčnými trámy a vše uzavírá mimořádně kvalitní střecha z polykarbonátového materiálu.

Ta je dokonce 300x odolnější než sklo a 30 krát odolnější než plexisklo. Navíc zamezuje prostupu UV záření a vytváří tak optimální úkryt pro jakéhokoliv vozidlo.

 

Jak se přístřešek montuje

Přístřešek pro auto je od dodavatele zaslán v demontovaném stavu. Je nutné ho napevno spojit se zemí k předem připraveným betonovým patkám či základové desce. Musí se zvolit vhodné a zpevněné místo, kde si následně přístřešek pro auto necháte postavit nebo se do zahájení operace můžete pustit svépomocí. Nejde o stavebně nikterak náročnou operaci, proto se mnozí do výstavby bez problému vrhají a tím ušetří další peníze za objednávku služeb kvalifikovaných dělníků.

 

Rada od nás na závěr

Pokud se do výstavby přístřešku pro auto pustíte bez odborné pomoci, nezapomeňte na vytvoření drážky pro odvod vody a montáž elektřiny. V žádném přístřešku by pak nemělo chybět správně zvolené exteriérové osvětlení. Přístřešek pro auto se koneckonců dá používat i jako multifunkční prostor nejen pro parkování vozidla.

Pokud vás zajímají další informace o cenově dostupných přístřešcích pro auto Navštivte internetové stránky na adrese www.hobbytec.cz.

Související příspěvky

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

redakce

Výměna oken bez zádrhelů vyžaduje přípravu

redakce

Altoma nabízí vysoce kvalitní garážová vrata

redakce